TRT 1'den Şok Masumlar Apartmanı Dizisi Kararı! Masumlar Apartmanı İzleyicisi Resmen Şoka Girdi

TRT 1'den Şok Masumlar Apartmanı Dizisi Kararı! Masumlar Apartmanı İzleyicisi Resmen Şoka Girdi

TRT 1'in bir zamanlar reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanında izleyiciyi ekrana kitleyen o sahne türkiye gündemine girdi. Masumlar Apartmanı Dizisi ayrıca son günlerde izleyicisini kaybetmeye başlamasıda TRT yönetimini harekete geçirdi. detaylar haberimizde..

Haber7'nin haberine Göre; Bir yandan duygusal diğer yandan ise keyifli gelişmelerin yaşandığı Masumlar Apartmanı dizisinde nikah masasına oturmaya hazırlanan Gülben'in heyecanına tanıklık eden Safiye duydukları karşısında büyük bir yıkıma uğradı. Masumlar Apartmanı son bölümde sevdiği adamla sevgi dolu bir gelecek kurma hayaliyle yanıp tutuşan Safiye, Naci'nin kendisi ile önemli bir konuda acilen konuşmak istediğini duymasıyla mutluluktan içi içine sığmaz.

Naci'nin kendisiyle bir ömür boyu hayatı beraber paylaşabilmek için evlenme teklifi yapacağını zannederken işlerin hiç umduğu gibi gitmemesi üzerine Safiye'nin yüreği paramparça olmuştur. Masumlar Apartmanı 42.son bölümde üstüne basa basa bir karar aldığını söyleyerek Safiye'yi merak içerisinde bıraktıran Naci'nin bir kitapçı dükkanı açma düşüncesinin olduğuna yönelik açıklama gerçekleştirmesi izleyenleri hayrete düşürdü. Masumlar Apartmanı'nın sıkı takipçileri Naci'nin Safiye'ye yüzük hediye edeceğini ve mutlu bir yuva kurma hayalini gerçekleştirmek isteyeceğini düşünse de, kitapçı dükkanı açacağını duymalarıyla neye uğradığını şaşırdı. İşte, ekran başındaki seyircisini ters köşe yapan görüntüler...

 

Masumlar Apartmanı dizisi Hakkında bilgi

Başrolünde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve pek çok başarılı isimlerin bulunduğu, yapımcılığını Onur Güvenatam, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı, Ender Mıhlar ile Çiğdem Bozali üstlendiği ve senaryosunu Deniz Madanoğlu ve Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alındığı TRT 1 ekranlarında her salı saat 20:00’de izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı sezon finali ile ekranlara ara veriyor.