1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Erbakan’ın Suriye Açıklaması Herkesi Şaşırttı! Geleceği Görmüş!
Erbakan’ın Suriye Açıklaması Herkesi Şaşırttı! Geleceği Görmüş!

Erbakan’ın Suriye Açıklaması Herkesi Şaşırttı! Geleceği Görmüş!

Merhum Profesör Doktor Necmettin Erbakan 2003 yılında aslında herkesi, Suriye konusunda herkesi uyarmış. Suriye’nin işgal edilmek istendiğini ve asıl hedefin Türkiye olduğunu söylemiş.

A+A-

Türkiye’nin geçmiş dönem Başbakan’ı Necmettin Erbakan, 2003 yılında yaptığı bir konuşmasında herkesi Suriye konusunda uyarmış ve ülkemizin dış mihraklar tarafından bir felakete sürüklenmek istediğini sonrasında sıranın Türkiye’ye geleceğini söylemiştir.

Suriye’yi Hedef Alıp Yutmak İstiyorlar

Merhum Erbakan yaptığı açıklamasında Amerika Birleşik Devletleri Temsilciler Meclisinin, Suriye’yi cezalandırma yasasını 4 e karşı 398 oyla kabul ettiğini hatırlatmıştır. 4 ret oyunu verenlerin Suriye hakkındaki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır derken, 398 kişinin Suriye’nin derhal işgal edilmesini istediği belirtmiştir. ABD’nin Irak’ın işgali için uydurulan bahanelerin şimdide Suriye’ye için uydurulduğunu ve Suriye’nin terör örgütlerini destekleyip ABD’ye karşı kışkırtıldığının iddia edildiğini söylemiştir.

Amaç Büyük İsrail

Erbakan, asıl amacın Büyük İsrail’i kurup herkesi köle yapmak demiş. Afganistan ve Irak’tan sonra Suriye’nin de parçalanacağını sonrasın da Sudi Arabistan Mısır ve Türkiye’ye aynı şeylerin yapılacağını söylemiştir. Daha önce yaptığı uyarılarda da haklı çıktığını belirten Erbakan, kulak ardı yapıp üstünü örtmeye çalışanlar bizlerin haklı olduklarını daha önce gördü tekrar görecektir demiştir.

Suriye Durumun Farkında

Erbakan açıklamasında Suriye’nin durumun farkına vardığını ve ordusunu alarma geçirdiğini ancak İsrail karşısında kendisini güçsüz hissettiği için yenilmek istemediğini söylemiştir. ABD’nin amacını bilen Suriye’nin onların eline koz vererek Irak gibi olmak istemediğini söylemiştir. İçerisinde bulunduğu durumu bir örnek ile anlatan Erbakan, kum fırtınası geçene kadar devesinin altında kendisini koruyor ifadelerini kullanmıştır. Suriye’nin kaçınılmaz hedef olduğunu belirterek ‘Siyonizm tüm dünyayı yutacaktır ne yaparsa yapsın hedefe alındı üzerine gidilecek.’ Demiştir.

Asıl hedef Türkiye

Afganistan, Irak ile başlayan Büyük İsrail’i kurma hedeflerinin yakın zamanda Suriye’nin işgali ile devam edeceğini söyleyen Merhum Necmettin Erbakan, sırada Suudi Arabistan ve Mısır var en son da Türkiye’yi parçalamaya çalışarak İsrail’e katma planları yürüttüklerini söyleyerek uyarıda bulunmuştur.

Tek Yürek Olmalıyız

Ülkemizin zor günlerinde tek yürek olmalıyız. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek bizleri dışarıdan ve içeriden yıkmaya çalışanlara, dedelerimizin yedi düvele karşı durduğu gibi durmalıyız.

Mail: emre@internetgundem.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.