Künye

İNTERNET GÜNDEM, MEDYA HİZMETLERİ

İmtiyaz Sahibi / Grantee
İnternet Gündem

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Hasan Demirtaş
hasandemirtas@internetgundem.com

Haber Editörleri / News Editors
Tumir Asilkan
gokhanbayhan@internetgundem.com

Emre Tolu
emretolu@internetgundem.com

Gamze Boynueğri
gamzeboynuegri@internetgundem.com

Alperen Cengiz
alperen@internetgundem.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Emre Tolu
emretolu@internetgundem.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
.....

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
 Hukuk Bürosu
Av. Ayşe Çimen

Reklam / Advertise
Fırat Sevinçli
internetgundemcom@gmail.com

Barındırma / Hosting
CM Bilişim Host İnternet Hizmetleri

Yazılım / Software
CM Bilişim

İletişim / Contact
Adres: Durali Alıç Mah. 06480 Mamak/Ankara
E-posta:  internetgundemcom@gmail.com

YASAL UYARI: internetgundem.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde internetgundem.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. internetgundem.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

internetgundem.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili internetgundem.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on internetgundem.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on internetgundem.com are opened on a new page. internetgundem.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.