Müge Anlı ve Şevki Sözen Tartıştı mı? Arif Verimli Geri Dönsün İsteyince Kıyamet Koptu!

Müge Anlı ve Şevki Sözen Tartıştı mı? Arif Verimli Geri Dönsün İsteyince Kıyamet Koptu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında skandal anlar yaşandı. Müge Anlı ve Şevki Sözen'in arası bozuldu mu? Yaşanan olaylar herkesi şaşırttı. Öyle ki programda hiç beklenmedik anlar meydana gelebilir. Arif Verimli programa geri katılacak mı?

Müge Anlı, gündeme öyle bir şekilde geldi ki herkes şaşırdı. Sevilen sunucu, Arif Verimli ile bir süredir çalışmıyordu. Ancak aradaki buzların tekrar erimesinin hemen ardından bu sefer de Şevki Sözen'in sorun çıkardığı iddia edildi. Gündemdeki bomba iddialara değineceğiz. Pek çok kişi neler olduğunu anlamaya çalışıyor. İşte detaylarıyla birlikte yaşananlar haberimizde yerini alacak.

Şevki Sözen Neler Söyledi?

Şevki Sözen, Müge Anlı'ya öyle şeyler söyledi ki herkes şok oldu. İddialara göre Arif Verimli'nin geri dönmesi durumunda kendisinin programda yer almayacağını belirtti. Eğer bu iddia doğru ise büyük ses getirecektir. Çünkü yıllardır sürmekte olan iş birliği bir şekilde sonlandırılacak.

Programın Yeni Sezonu Ne Zaman?

Müge Anlı'nın sunduğu ATV programının Eylül ayında ekrana gelmesi planlanıyor. Dolayısıyla güncel gelişmeler ve çok daha fazlası haberimizde yerini alacak. Bakalım program Eylül ayından itibare kimlerle ekrana gelecek? Şimdilik büyük bekleyişin sürdüğünü belirtelim.