1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Müge Anlı'da Akıl almaz Olay! öz yiğeniyle cinsel ilişki...
Müge Anlı'da Akıl almaz Olay! öz yiğeniyle cinsel ilişki...

Müge Anlı'da Akıl almaz Olay! öz yiğeniyle cinsel ilişki...

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te mide bulandırıp tiksindiren, iğrenç bir olay yaşandı. 45 gündür hiçbir şekilde haber alınamayan 4 çocuk sahibi anneyle ilgili ortaya çıkanlar şok etti. Kadını son gören kişi Mehmet isimli bir adam ve bu adamın iddiaları kafaları yaktı. Hepsi ve daha fazlası için haberimizin devamına bakınız...

A+A-

Müge Anlı canlı yayınında Ayşe Altuntaş isimli kayıpla ilgili olarak akıllara zarar veren bir gelişme yaşandı. Hafta içi düzenli olarak her gün ATV ekranlarında yayında olan ekranların sevilen ismi Müge Anlı, faili meçhul kayıp ve cinayetleri araştırmaya büyük bir hızla devam ediyor. Müge Anlı'da 5 Eylül günü sevinç, hüzün ve gözyaşı bir arada oldu. Bugün yaşananlar ise akıllara durgunluk verdi. İşte iğrenç olayın tüm detayları:

Kuzeniyle Cinsel İlişkiye....

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te kayıp olarak aranan Ayşe Altuntaş isimli kadının olayında görgü tanığı tarafından anlatılanlar akıllara zarar verdi. ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ayşe Altuntaş olayında yeni bir gelişme meydana geldi. Bundan kısa süre önce oldukça gizemli bir şekilde kaybolan 4 çocuk sahibi anne, en son kuzeni Mehmet Taşdelen ile görüşme yaptı.

Mehmet Taşdelen, Müge Anlı canlı yayınında 42 yaşında olan Ayşe Altuntaş ile birlikte; kaybolduğu günün sabahı İstanbul Sultangazi'de yer alan Pirinçci güzergahındaki ormanlık bölgeye giderek cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etmişti. Bugün ortaya çıkan görgüğü tanıtığı ise öyle bşeyler anlattı ki... Ormanlık alanda olduğunu ve namaz kılarken, arkasından çok geçmeden uygunsuz bir şekilde şahsı gördüğünü iletti. Görgüğü tanığının devamında anlattıkları ise "bu kadar da olmaz" dedirtti.

Şoke Etti!

Müge Anlı Ayşe Altuntaş olayında yaşanan gelişmelerin tamamı izleyenleri şoktan şoka soktu. ATV ekranlarında konuşan ilk ve tek görgü tanığı olan bir şahıs sözleriyle dikkat çekti. Peki, 4 çocuk annesi Ayşe Altuntaş'a ne oldu?

Geçtiğimiz hafta Müge Anlı canlı yayınında kuzeni Ayşe Altuntaş ile 18 Temmuz 2020 tarihinde sabah namazından sonra buluşup Pirinçci mevkiindeki ormanlık bölgeyegidip, cinsel ilişkiye girdiğini iddia eden Mehmet Taşdelen polisler tarafından gözaltına alınmıştı. Gözaltına alındıktan sonra adli  kontrol şartıyla serbest bırakılan Mehmet Taşdelen köyüne gitti.

Ayşe Altuntaş'tan hala haber alamazken, aradan geçen 11 aylık sürenin sonrasında ortaya çıkan görgü tanığı çoban da konuştu. Sürpriz görgü tanığı ikiliyi defalarca kez ormanlık bölgede uygunsuz hareketler sergilerken gördüğünü ve genelde ikindi namazı vakti geldiklerini belirtti. İfadeleri ise şu şekildeydi:

Görgü Tanıtığının Tüm Dedikleri 

- "Namaz kılıyordu o şahıs, bayan da arabada arkada oturuyordu. Sonra da uygunsuz halde gördüm. Hatta kendi kendime '5 dk önce namaz kılıyorlardı şimdi ne alaka böyle uygunsuz' dedim. Bir kaç kere denk geldim buralarda ama ben ilgilenmedim bir daha.Çünkü anladım yani buralarda uygunsuz işler yaptığını." Bu arada görgü tanığı çobanın bahsettiği bölge ile Mehmet Taşdelen'in işaret ettiği yerin aynı olmadığı ortaya çıktı.

Müge Anlı Ayşe Altuntaş Olayının Tüm Detayları!

Aranan kişi, 4 çocuğu bulunan Ayşe Altuntaş. 18 Temmuz 2020 tarihinde saatler 5'te İstanbul Sultangazi'de bulunan kızının evinden çıkmış ve bir daha geri dönmemişti. Eşiyle resmi bir şekilde boşanmasalar dahi kızıyla birlikte ikamet eden Altuntaş'ın kızı Fadime; annesini bulabilmek için Müge Anlı'nın programına katılım gerçekleştirdi. Fadime, annesinin teyzesinin oğlu yani kuzeninden Mehmet Taşdelen'den şüphe duyduğunu söylemişti.

Kuzeniyle Ormanda Cinsel İlişkiye Girmiş...

Ayşe Altuntaş'ın son gören kişi olarak ismi sık sık geçen Mehmet Taşdelen, sürekli olarak Ayşe isimli kadını sabah 5 civarında işe bırakmak amacıyla aldığını ve o günde işe bırakmak amacıyla Ayşe'yi aradığını; Ayşe'nin işe gitmeyeceğini söylediğini ve başka bir yerde oturmak istediğini söylediğini aktardı. Mehmet Taşdelen tarafından söylenene göre ikili, bu konuşmanın ardından ormanlık alana gitmiş ve cinsel ilişkiye girmiş. Sonrasında ise ayrı yaşadığı evinin önüne bırakmış.

Para Karşılığı İlişki Detayı 

Görgü tanığının anlattıkları bununla sınırlı değildir. Üstüne bir de Ayşe Altuntaş'ın para karşılığında onunla da birlikte olduğunu söyledi. Aslında ortada kahvaltı falan olmadığı ortaya çıktı. İlişkilerinin bitmemesi için Ayşe'nin kızına böyle bir yalan söylediğini, ikilinin çok sık şekilde böyle ilişkileri olduğu ve Ayşe'nin eşinin de bu durumu bildiğini iletti. 

Mehmet Taşdelen, Yılmaz isimli bir erkekle görüşme yapan Ayşe isimli kadına geçmişte şiddet uygulamış birisi. Mehmet Taşdelen, Ayşe'nin sürekli olarak onunla görüşmek istediğini, hep peşinde koştuğunu ve kendinin görüşmek istemediği iddiasının altına imza attı.

İkili arasında aynı zamanda bir de para mevzusu bulunuyor. Mehmet Taşdelen, bir arkadaşı için Ayşe Altuntaş'tan borç alıyor. Bu durumda; Ayşe Altuntaş'a ya Mehmet Taşdelen ya da ayrı bir şekilde ikamet ettiği eşinin zarar verebilme ihtimali ortaya çıkıyor. Ayşe Altuntaş'ın kayıp vakasında ise toplam şüpheli sayısı 2. Gözaltına alınan da Ayşe Altuntaş'ın cinsel birliktelik yaşadığı kuzeni MEHMET TAŞDELEN.

Yayında Anlattıkları Bir Kez Daha Soğuk Duş Etkisi Yaşattı 

Mehmet Taşdelenn'in canlı yayında anlattıkları kan dondurdu. Anlattıkları tam anlamıyla aşağıda yer aldığı gibi:

"İşe gideceğim diyordum ben de onu götürüp bırakıyordum. Ama o başka adamlarla ilişkiye giriyordu. 1.5 senedir onunla para karşılığı birlikte oluyorduk. Ondan 30 bin lira değil 10 bin lira para aldım. "Ben hep uzaklaşmaya çalıştım ama o benim peşimden koştu. 2 senedir onunla kavgamız var dövüşüm yok. Son gün Mehmet çok bunaldım, eşim bana ve çocuklarıma sahip çıkmıyor. Zengin bir adam bulup gideceğim dedi." "Kaybolmadan 2-3 gün önce bir villaya götürdüm. Ev temizliğini hobi olarak yapıyormuş."

Müge Anlı'da Bir İğrenç Olay da; 4 Eylül'de Yaşanmıştı 

Müge Anlı'da iğrenç bir durum daha yaşandı. Böylesi asla ve asla görülmedi. 92 yaşında olan Gülsüm Çınar'dan aylardır herhangi bir şekilde haber alınamıyordu. Kayıp olmasından dolayı büyük endişe yaşayan Ayşe Avcı ve eşi, Müge Anlı tarafından sunulan Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınına konuk olarak katılım gerçekleştirdiler. Müge Anlı, 92 yaşında olan Gülsüm Çınar'ı bulmak amacıyla çok fazla soru yöneltti ve şoktan şoka girdi. Ayşe Avcı, kendi yeğeniyle eşinin ilişki içerisinde olduğunu söyleyerek programdaki herkesin ağzını açık bıraktı. Olayları oldukça rahat bir şekilde paylaşan Ayşe Avcı, Müge Anlı'yı kızdırdı.

Çok rahat bir şekilde olanları anlatan Ayşe Avcı, Daha da ileri giderek, öz yeğeninin eşinin Mustafa Avcı ile cinsel ilişki kurduklarını ve bunların tamamından haberi olduğunu söyledi. Bu durumları oldukça normalmiş gibi anlatması ise stüdyodakilerinin kanının çekilmesine sebebiyet verdi.

Şok Sözler Söyledi 

Müge Anlı'ya annesini bulabilmek amacıyla katıldığı canlı yayında itiraflar ardı ardına sıralandı. Müge Anlı tarafından kendisine yöneltilen sorulara oldukça rahat bir şekilde cevap vermesi de şüphelerin yoğunlaşmasına sebebiyetverdi. Müge Anlı'ya tüm bunları anlatırken, Ayşe Avcı'nın her zaman kendilerini kadın ve erkek eşittir diye büyüttüklerini, özgür olmadıklarını, kendilerinde erkeklerin daha özgür olduklarını ve bu olay eğer özgürlükse; bu kadar ileriye gidilmesine gerek olmadığını, kadının kendini dış dünyanın pislklerinden koruması gerektiğini; hele hele erkeklerin nefislerinden direkt olarak korumak zorunda olduğunu söyledi.

Eşinin kendisine gelerek bunları anlattığını ve özür dilediğini, kendisinin ise affettiğini; fakat öz yeğeninin gelip bir kez dahi özür dilemediğini, böyle bir hata yaptığını söylemediğini, normal eşiyle birlikte olmuş gibi, yine normal hayatına devam ettiğini iletti.

Yalandılar! 

Ayşe Avcı'nın yeğeni canlı yayına telefon aracılığıyla katılım gerçekleştirmesinin hemen ardından teyzesinin söylediği her şeyi yalanladı. Bundan sonra Müge Anlı sessizliğini bozdu ve "Susayım diyorum yine de yapamıyorum" diyerek sözlerine başladı. 

Bunun üstüne Mustafa Avcı kadınları suçladı. Erkeğin her şeyi yapabileceğini fakat kadınların yapamayacağını söyledi. Bundan sonra stüdyodakiler tarafından ve Müge Anlı'dan yoğun tepki aldı. Peki,92 yaşındaki talihsiz kadın Gülsüm  Çınar'a ne oldu. AFAD, AKUT ekipleriyle birlikte Antalya'da kaybolduğu alanda arama kurtarma çalışmaları büük bir hızla devam ediyor. Hala herhangi bir iz bulunmuş dğeil. Gözlerin tamamı ise 2 kızı, torunu ve damadının üzerine çevrilmiş durumda. 92 Yaşındaki talihsiz kadının kim ve kimler tarafından neden öldürüldüğüne dair net bir bilgi bulunmuyor. 

Müge Anlı'yı Tahtından Etmek İstiyorlar! Büyük Plan 

Müge Anlı'da bu ve bunun gibi olaylar büyük bir hızla yaşanırken, tahtından etmek isteyenler ise oldukça şaşırttı. Büyük plan deşifre oldu, seyirciler kendinden geçti. İşte söz konusu olay ve tüm detaylar:

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, ATV ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert'in başlamasıyla birlikte izlenme oranlarında çok ciddi miktarda düşüş gösteren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programının yayın saati değişti. Geçtiğimiz haftalarda yayına başlayan ve Müge Anlı'ya rakip olarak gelen Didem Arslan Yılmaz'ın sunuculuk koltuğunda oturduğu ve başarılı bir şekilde yönetmekte olduğu Vazgeçme programına dair oldukça şaşırtan yeni detaylar paylaşıldı.

Çok uzun süredir Türk televizyon tarihinin en iyi sunucusu olarak adından sık sık bahsettiren Müge Anlı karşısında dişli bir rakip olarak ön plana çıkmayı ve reyting sıralamasında onu geçmeyi hedefleyen ve buna dair özellikle Müge Anlı'nın en yakınını bile ekibine katmayı başaran Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme programına dair köklü değişiklik kararı altına imza atılması sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan oldu.

Show TV ekranlarında yeni bir iş ve hayat başlangıcı yapan Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla, hafta içi her gün izleyici kitlesinin birbirinden ilginç, konularıyla dikkatleri üzerinde toplayan Vazgeçme programı büyük bir üzüntü yaşadı ve Müge aNLI'Yı bitirme planlaır tamamıyla bitti.

Yayın maratonuna kısa bir süre boyunca ara vermesinin ardından seyircilerden uzak kalan Müge ANLI, YENİDEN ATV ekranlarında yayın hayatına başladı. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programının samimiyetsiz olduğunu söyleyen ve bir türlü ısınamayan izleyenler, Müge Anlı'nın programının başlamasıyla birlikte programa akın ettiler.

Normal şartlarda 2 haftadır saatler sabah 09:30'da yayında olan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programının ekranlarda olmaması izleyenleri oldukça şaşırtarak ne oluyor? Sorusunu sordurdu. Müge Anlı ile Tatlı Sert'in karşısında izlenme oranlarını düşürerek eski canlılığına kavuşturabilmek adına yeni bir plan yapılan Vazgçeme, artık saatler 15:15'te Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Müge Anlı Devri Kapanacak mı? 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programı ilk başladığı esnada; çok fazla reklam çalışması yapılması ve bununla birlikte Müge Anlı'nın ekibinden dahi transferler apması gibi etkenlerden dolayı Müge Anlı'nın devrinin tamamıyla kapanacağına dair iddialarla çok sık bir şekilde gündeme gelmişti. Fakat Müge Anlı'nın yayın hayatına başlamasıyla birlikte böyle bir şeyin asla mümkün olmayacağı kesinlik kzandı. Çünkü Müge Anlı ile Tatlı Sert başladığı ilk günden itibaren reyting sıralamasında 2.'yken, Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ilk 100'de dahi yoktu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.