1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Seda Sayan Sinirlendiği Yarışmacıyı Diskalifiye Etti
Seda Sayan Sinirlendiği Yarışmacıyı Diskalifiye Etti

Seda Sayan Sinirlendiği Yarışmacıyı Diskalifiye Etti

Yemekteyiz programının sunuculuğunu üstlenen Seda Sayan hem kendisine hem de diğer yarışmacılara karşı tavrından rahatsız olduğu yarışmacıyı diskalifiye etti.

A+A-

Bu sezon yemekteyiz yarışmasını sunmaya başlayan Seda Sayan haftalar boyunca yarışmacılara karşı oldukça nazik ve olumlu bir tavır sergilediği görünüyordu. Fakat yarışmada bir yarışmacının hem kendine hem de diğer yarışmacılara olan saygısız ve nezaketsiz tavırlarına daha fazla dayanamayarak inisiyatif kullanan Seda Sayan yarışmacıyı diskalifiye ettiğini açıkladı. Yarışmacının yemekleri ikram ederken göstermiş olduğu saygısız ve kaba tavırlardan oldukça rahatsız olan Seda Sayan,  daha fazla dayanamayarak yarışmacı hakkında diskalifiye kararı verdiği görülüyor. Seda Sayan kararını açıklarken "Böyle bir yarışmacı olamayacağını ve kesinlikle hiçbir eleştiriye açık olmayan birisi olduğunu ifade etti. Konu ile ilgili kararı başkalarına bırakmanda bu sefer kendi verdiğini ifade eden Seda Sayan tavırlarından büyük rahatsızlık duyduğu yarışmacı Ayaz’ı kesin bir şekilde diskalifiye ettiğini açıkladı.

Diğer Yarışmacılar Seda Sayın’a Teşekkür Ettiler

Yarışma boyunca Ayaz’ın tavırlarına ve tahammülsüz davranışlarına katlanmak zorunda kalan diğer yarışmacılar ise programdan diskalifiye edilen Ayaz’ın olmadığı yeni bölümünde ise Seda Sayan’a diskalifiye ile ilgili olarak görüşlerini belirttikleri görülüyor. Yarışmacılar Seda Sayan’a kendi haklarını korudukları ve kötü niyetli kişilere pirim vermemesinden dolayı da teşekkür edildiği görülüyor. Seda Sayan ise kendisi nin bu programda olduğu sürece kötü niyetli kişilere karşı her zaman aynı tavrı sergileyeceğini ve milyonların izledi bir programda saygının en önemli husus olduğunu ifade etti.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.