1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone'den Bedava İnternet Paketi alabilirsiniz
Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone'den Bedava İnternet Paketi alabilirsiniz

Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone'den Bedava İnternet Paketi alabilirsiniz

Ücretsiz internet paketleriyle ilgili araştırmalar büyük bir hızla devam ediyor. Zaman zaman kullanıcıları oldukça sevindirecek boyutta olabilen söz konusu kampanyaları şuanda 3 operatör de yapıyor. Akıllı telefonlarda İnternet kullanımı her geçen gün daha da yaygın bir hal alırken, operatörlerin İnternet kampanyaları da kullanıcılar tarafından oldukça yakından takip edilmekte.

A+A-

Özellikle operatörlerin bedava İnternet kampanyalarıyla birlikte çok sayıda kişi söz konusu kampanyalardan fayda sağlayarak, zamanlarının büyük bölümünü ücretsiz İnternet ile geçirebiliyorlar. Kullanıcılar, artık operatörlerin çekim hızından ziyade kampanyalarına bakıyor. Bu da rekabet ortamının oluşmasına ve dolayısıyla tüm operatörlerin kampanayalar sunmasına sebep oluyor. Bu durum sürekli sürekli tekrar ettiğinden dolayı sizler için Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone tarafından sunulan güncel İnternet kampanyalarını sıraladık: İşte detaylar...

Türk Telekom İnternet Kampanyaları 

Türk telekom, aboneleri için birçok kez bedava İnternet kampanyası sundu ve sunmaya devam ediyor. Söz konusu hediye İnternetten faydalanabilmek için kullanıcıların bir takım küçük işlemler yapması gerekiyor. Aboneler, bedava İnternet hediyesinden faydalanmak için sıralayacağımız son derece basit adımları uygulayarak İnternet'te gezinmenin büyük keyfini yaşıyorlar. İşte bu konuda uygulanabilecek o yöntemler:

  1. Türk Telekom tarafından sunulan en büyük ücretsiz İnternet'in boyutu tam 30 GB. Bu paketi alabilmek için gerekli olan şart ise; söz konusu abonelerin 16 Temmuz 2016 öncesinde Türk Telekom aboneleri olması ve ilk defa 4.5 G SIM kart sahibi olmalarıdır.
  2. Bunun yanı sıra 3GB bedava İnternet de yine Türk Telekom tarafından müşterilerine sunuluyor. Coşturan 3GB isimli tarifeye geçmek de Bedava İnternet kampanyalarından faydalanmanın bir diğer yolu olarak öne çıkıyor. Bunun için farklı operatör kullanan bireylerin, numaralarını Türk Telekom'a geçirmeleri gerekiyor. Eğer bu yapılırsa, 1 yıl boyunca her ay 1 GB bedava İnternet tanımlanacak.
  3. Son kampanya ise, Selfy 1 GB kampanyası oluyor. Bu kampanyadan fayda elde edebilmek için Selfy'li olmak zorunludur. Tek seferde 30 TL ya da daha fazla bir tutarda yükleme gerçekleştirilirse, 1 GB İnternet paketi hediyesi verilmektedir.

Türkcell İnternet Kampanyaları 

Abonelerini korumak ve abone sayılarını artırmak için Türkcell de sürekli olarak kullanıcılara Bedava İnternet kampanyaları sunmaktadır. Bu kampanyalar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  1. Joker Hediyeler kampanyalarıyla Türkcell aboneleri Bedava İnternet sahibi olabilirler. Bunun için faturalı Türkcell abonesi olan kişilerin paketlerini daha yüksek miktarlara taşıması neredeyse zorunludur. Bu kapsamda ne kadar ve ne zamana kadar İnternet hediyesi verileceği ise, tarifelerinin ücretleri ile abone kalma süreleri gibi durumlara göre farklılık göstermektedir.
  2. Sim upon biriktir kampanyasıyla hediye İnternet kazanmak için öncelikli olarak SIM isimli uygulamanın, uygulama mağazası olan Google Play ya da App Store üzerinden indirilmesi gerekir. Bu uygulamanın indirilmesinin hemen sonrasında kuponlar biriktirilir ve biriken kuponlar neticesinde 1 - 4 GB arasında İnternet hediyesi verilir.

Vodafone İnternet Kampanyaları 

Vodafone da hem yeni abone kazanmak, hem de mevcut abonelerini elde tutmak için birçok hediye İnternet kampanyası düzenliyor. Çeşitli kampanyalar ve paketlerle abonelerine hediyeler dağıtan Vodafone'da söz konusu İnternet paketleri şu şekilde:

  • Faturalarını e-posta aracılığıyla alan abonelere 1 GB Hediye İnternet tanımlanıyor.
  • Vodafone Yanımda uygulamasını indiren Vodafone aboneleri, bu uygulamadan rutin bir şekilde sürekli hediye internet kazanıyorlar. Haftalık bedava İnternet kampanyaları ile aboneler İnternette sınırsız bir şekilde gezmenin büyük keyfini çıkarıyorlar. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.