Halka Dizisi Tekrar mı Çekilecek? Resmi Açıklama Yapıldı!

Halka Dizisi Tekrar mı Çekilecek? Resmi Açıklama Yapıldı!

Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, yeteneği ile ön plana çıkan oyuncular arasında yer alıyor. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncunun yeni proje ile ekran karşısında olacağı yönünde iddialar gündeme geldi. İşte haberin tüm detayları...

TRT1 ekranında yayınlanan Halka isimli dizide rol alan ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu bir süre oyunculuğa ara vererek gündeme geldi. Bunun ile birlikte Serkan Çayoğlu hayranları ünlü oyuncunun hangi proje ile tekrardan ekranlara geleceğini merak ediyor.

Serkan Çayoğlu Hayranlarına Müjde!

Halka dizisinin TRT’nin yeni açacağı dijital platform için yeniden çekileceğine dair iddialar gündeme geldi ki bu iddialar da dizi severleri bir hayli heyecanlandırdı. Ayrıca Halka isimli dizi hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yapım oldu. Bunun ile birlikte Serkan Çayoğlu’nun yanı sıra, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı; Ahmet Mümtaz Taylan ve Nazan Kesal gibi yetenekli oyuncular halka isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer aldı. Fakat dizinin konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmesi dışında bir sezon sürmesi ise ekran başındaki izleyicileri şaşkına çevirdi. Özellikle Serkan Çayoğlu’nun canlandırdığı Cihangir karakteri büyük yankı uyandırdı. TRT Dijital için 8 bölüm olarak çekilmesi planlanan Halka dizisi için tekrardan oyuncular bir araya gelebilir.