Kuş Uçuşu Dizisi Yoğun İlgi Gördü.. Dizi Yeni Sezona Hazırlanıyor mu?

Kuş Uçuşu Dizisi Yoğun İlgi Gördü.. Dizi Yeni Sezona Hazırlanıyor mu?

Ünlü oyuncu Birce Akalay hem Kuş Uçuşu hem de Mezarlık isimli projelerde yer almaya devam ediyor. Ünlü oyuncu Birce Akalay, yeteneği dışında güzelliği ile de ön plana çıkmayı başardı. İşte haberin tüm detayları...

Netflix’te Haziran başında izleyicilerle buluşan Kuş Uçuşu isimli dizide başrol oyuncusu olarak yer alan Birce Akalay, büyük bir beğeni topladı. Bunun ile birlikte İbrahim Çelikkol ile yıllar sonra yeniden aynı sette buluşan Birce Akalay, etkileyici sahneleri İzleyiciler ile buluşturdu.

Birce Akalay Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başardı..

Kuş Uçuşu dizisi, Türkiye’nin yanı sıra birçok ülkede yoğun ilgi gördü. Dizi konusu ve oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Birce Akalay’ın baş rollerinde yer aldığı dizi, etkileyici sahneleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ayrıca ünlü oyuncu Birce Akalay, ikinci sezonunun kendisi için öncelikli proje olacağını söyledi. Mezarlık isimli 4 bölümden oluşan film serisinde de rol alan Birce Akalay, Olgun Toker ile başrolü paylaştı. Oyuncu daha önce yaptığı açıklamada hem Kuş Uçuşu hem de Mezarlık projelerinin çekimlerinin devam ettiğini ve eğlenceli zamanlar geçirdiğini söyledi.