Necati Şaşmaz'ın Mehdi Olduğunu İddia Etmesi Hayranlarını Şaşırttı!

Necati Şaşmaz'ın Mehdi Olduğunu İddia Etmesi Hayranlarını Şaşırttı!

Eski eşi ile olan boşanma davasında kayıtlara bir ses kaydı girdi. Bu ses kaydına göre Necati Şaşmaz'ın kendini mehdi olarak gördüğü ortaya çıktı. Ünlü oyuncu, Polat Alemdar karakteriyle bilinirken artık kendini seçilmiş sanan oyuncu olarak hatırlanacak. Peki kendini neden mehdi sanıyor?

Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı'nın boşanma davasında kayıtlara geçen bir ses kaydı, ülke gündemi haline geldi. Polat Alemdar karakteriyle tanıdığımı ünlü oyuncu Necati Şaşmaz'ın mehdi olduğuna inanması hayranlarını da şaşırttı. İnsanlar, kendisinin seçilmiş olduğuna inanan Necati Şaşmaz'ın neden böyle düşündüğüne anlam veremedi.

Necati Şaşmaz Seçilmiş İnsan mı?

Kendisinin ifade ettiğine göre akrabası onu rüyasında görmüş. Sözde seçilmiş kişi olduğuna dair bazı ifadeler yer alan ses kaydında, sesin Necati Şaşmaz'a ait olduğu belirtildi. Boşanma davası için ortaya atılan bu kayıt, ünlü oyuncunun düşüncelerini de ortaya çıkardı. Bir süredir cemaatlerle arası iyi olan oyuncu, daha sonra kendi tarikatını kurma kararı aldı. 

Mehdi Olduğuna mı İnanıyor?

Seçilmiş kişi yani mehdi olarak dünyaya geldiğine inananlar arasında Necati Şaşmaz da eklendi. Polat Alemdar ile tanınan ünlü isim artık hafızalarda "kendini mehdi ilan eden oyuncu" olarak kalacak. Kurtlar Vadisi dizisi çekimleri başlayacak mı diye beklenirken ortaya çıkan bu gelişme pek çok şeyi anlatıyor. Muhtemelen diziyle ilgili bir adım atılmayacak. Ancak kendisinin sözde mehdiliğini duyurmak için harekete geçmesi de muhtemel. Polat Alemdar karakter ile bilinen ünlü isim seçilmiş olduğuna nasıl inandığı ise fazlasıyla ilginç.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.