Burak Özçivit Bu Defa Yüzleri Güldürdü! Ünlü Oyuncudan Şok Paylaşım

Burak Özçivit Bu Defa Yüzleri Güldürdü! Ünlü Oyuncudan Şok Paylaşım

Atv ekranlarında izleyiciler ile buluşan kuruluş Osman isimli dizi ile adından çokça bahsettiren ünlü oyuncu Burak Özçivit sosyal medyada adeta gündem oldu. işte haberin tüm detayları...

ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşan kuruluş Osman isimli dizi ile adından çokça bahsettiren ünlü oyuncu Burak Özçivit şu an ise ekranlara kısa bir süreliğine ara veren projenin ardından eşi ile birlikte tatilin keyfine çıkarıyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu yaptığı paylaşımlar ile adeta gündem oldu.

Burak Özçivit Kırdı Geçirdi..

Yakışıklılığı ve tecrübesi ile ön plana çıkan ünlü oyuncu Burak Özçivit kuruluş Osman isimli dizinin başrollerinde yer alarak kariyer merdiveninde çok iyi bir çıkış yakaladı. Dizinin sezon finali yapmasının ardından ünlü oyuncu Burak Özçivit eşi ile birlikte Bodrum'a tatile gitmeye karar verdi. Tatili Bodrum'da yapan ikiliden ise hayranlarına fotoğraf paylaşımı gelmeye devam ediyor. En son ünlü oyuncu Burak Özçivit'in Saçları uzun bir şekilde yaptığı paylaşım ise takipçilerinin adeta yüzünü güldürmeyi başardı. Kimisi bu saç modelinin Burak özçivit'e çok yakıştığını söylese de Kimisi ise bu paylaşım ile çok güldüğünü dile getirdi.