Kerem Bursin, Can Yaman Gibi Yurt Dışına mı Yerleşecek? İşte Şok Karar

Kerem Bursin, Can Yaman Gibi Yurt Dışına mı Yerleşecek? İşte Şok Karar

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan sen çal kapımı isimli dizide başrolde yer alan Kerem Bursin gerek Türkiye'de gerek ise yurt dışında birçok hayran kitlesine sahip oldu ve işte haberin detayları...

Fox TV ekranlarının romantik komedi dalındaki dizisi sen çal kapımı isimli projede Hande erçel ile başrolü paylaşan ünlü oyuncu Kerem Bursin gerek Türkiye'de gerek ise yurt dışında birçok hayran kitlesine sahip olarak dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başaran bir oyuncu oldu. Hande erçel ile aşk yaşadıktan sonra magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü oyuncu şimdi ise yurt dışında adeta gündem oldu. Alınan bilgiler neticesinde yetenekli oyuncu Kerem bursin'e yurt dışından birçok teklif geldiğine dair iddialar ortaya atıldı. Bunun ile birlikte Kerem Bursin hayranları ise ünlü oyuncunun Türkiye'den yurt dışına yerleşip yerleşmeyeceğini merak ediyor.

Ünlü oyuncunun hayranları merak ile bu soruya cevap ararken Kerem bursin'den herhangi bir açıklama gelmemesi ise gözlerden kaçmadı. Fakat alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun Disney Plus ile anlaşma sağladığını ve bu çerçevede hangi projede yer alacağını kararlaştırdığı söyleniyor.