Alparslan Büyük Selçuklu'dan Kimin Ayrılacağı Belli Oldu mu?

Alparslan Büyük Selçuklu'dan Kimin Ayrılacağı Belli Oldu mu?

TRT 1 dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'da bir oyuncu daha gidiyor? Ayrılmasına çok az kala öyle bir duyuru yapıldı ki duyanlar şok oldu kaldı. Başarılı isim dizi için bu kadar önemliyken neden ayrılacak? İşte Alparslan Büyük Selçuklu'ya dair merak edilenler ve dahasını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Alparslan Büyük Selçuklu'ya veda etmesi planlanan oyuncunun ismi açıklandı. Pek çok kişi bu haberi beklemiyordu. Ancak resmileşmesi ile birlikte detaylar da ortaya çıktı. Dolayısıyla diziye ilişkin ayrılık haberi de yanıt buldu. Peki ya bizleri hangi detaylar beklemekte? Son zamanlara damgasını vuran Alparslan Büyük Selçuklu ayrılığı büyük dikkat çekecek.

Diziden Kim Gidiyor?

TRT 1 dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'nun başrolünde Barış Arduç ve Kayra Zabcı oynamakta. Öte yandan bu iki ismin yanı sıra dizide dikkat çeken bir oyuncu daha vardı. Serhat Tutumluer'in diziden ayrılacağı açıklandı. Ünlü oyuncunun bu konu ile ilgili bir açıklama yapmadığı görülüyor.

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Bölümde Olanlar

"Hacerülesved’in büyük parçasını eline geçiren Büveyhiler, Arslan Besasiri eliyle bunu Fatımî Halifesine gönderecek, İslâm’ın birliğini sağladıklarını iddia edeceklerdir. Abbasî Halifesi ise bu durumu kendi lehlerine çevirmek istemektedir. Tuğrul ile yaptıkları görüşmede bu görev için Alparslan’ı görevlendirmeye karar verirler. Alparslan hastalığının da şifası için Bağdat’a gidecek hem şifa bulacak hem de Hacerülesved’i Arslan Besasiri’den almaya çalışacaktır. Vaspurakan’da boşluktan yararlanmaya çalışan Arslan Yusuf ihtilal yapma derdindedir. Bu konuda kendisine yardımcı olmak için Buharalı komutanları çağırır. Seferiye bu durumda ne yapacak, babasının yanında mı karşısında mı duracak?"

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.