Annemizi Saklarken Dizisi Yayından Kalkıyor mu? Annemizi Saklarken Dizi Senaristi Resmi Açıklama Yaptı!

Annemizi Saklarken Dizisi Yayından Kalkıyor mu? Annemizi Saklarken Dizi Senaristi Resmi Açıklama Yaptı!

OJO Pictures tarafından hazırlanan ve Star TV’de yayınlanmakta olan Annemizi Saklarken dizisi beşinci bölümüyle birlikte izleyiciyi etkilemeye devam ediyor. Handan ve Dündar’ın evlenmesi de diziye yeni bir heyecan kattı. Dizisin ana rakipleri olan Sadakatsiz, Kuruluş Osman ve Kanunsuz Topraklar yayında olmayınca gözler Annemizi Saklarken dizisine çevrildi.

Son reytinglere göre popülerliğini biraz yükselten Annemizi Saklarken dizisi, yükselişe rağmen beklentileri karşılayamadı. Reyting oranları, yapımcıların istediği sayının altında kaldı. Hal böyle olunca dizinin bıçak sırtında olduğu ve erken final yapabileceği tahmin ediliyor.

Rakipleri Yayında Yokken Sınıfta Kaldı

Karşısında hiçbir rakibinin olmadığı gün yayına giren Annemizi Saklarken dizisi, beklenen reyting oranını tutturamadığı için yapımcılarının bir hayli moralini bozdu. Aslında oyunculuk ve hikaye bakımından beğenilen dizi, bu hafta sınıfta kaldı.

Dizi de daha önce aldığı rollerden farklı bir karakteri canlandıran Kutsi ve zengin bir koca bulabilmek için çocuklarını ihmal eden kadın rolünde olan Hande Doğandemir sayesinde geçen hafta reyting oranlarında yükselme yaşanmıştı. Yeni haftada dizinin nasıl bir reyting oranına erişeceği ise tam bir merak konusu.

Yapımcıların Kararı Merakla Bekleniyor

Şimdi gözler Star TV ve Annemizi Saklarken yapımcılarının verecekleri kararda. Beşinci bölüm, dizinin sürekliliği açısından kritik bir önem taşıyordu ve ilgili bölümde reyting oranları bir miktar arttı. Fakat dizinin rakipleriyle olan bölümlerinden sonra yapımcıların nasıl bir karar alacağı da merakla bekleniyor.