Arka Sokaklar'da Bir Devir Daha Sona Erdi! Oyuncu  Resmen Diziden Ayrıldığını İlan Etti!

Arka Sokaklar'da Bir Devir Daha Sona Erdi! Oyuncu Resmen Diziden Ayrıldığını İlan Etti!

Mesut Komiser karakteri ile bilinen Şevket Çoruh, son zamanlarda dikkatleri üzerine çekiyor. Kanal D'deki Arka Sokaklar dizisinde şok eden ayrılığa oldukça az kaldı. İşte güncel detaylarla birlikte dizide ilişkin bilinmeyenler ve oyuncudan gelen açıklama...

Kanal D'de Arka Sokaklar dizisinden ayrılan oyuncuların sayısı bir hayli arttı. Öyle ki diziye veda edecek bir sonraki isim büyük ses getirecek. Çünkü başarılı oyuncu ile yollar ayrılıyor. Diziye 16 yılını verdikten sonra kariyerine farklı projelerde devam etmek için ayrılacağını açıkladı. Peki ya hangi oyuncu diziden ayrılmanın eşiğinde?

Mesut Güneri Gidiyor!

Mesut Komiser diziden en kısa sürede ayrılacak. Yeni sezonla birlikte pek çok kişi gelişmeleri yakından takip edecektir. Çünkü Mesut Komiser'in diziden ayrılması bir noktada yapımcı ile anlaşmasına da bağlı. Şevket Çoruh'tan bu noktada kesin açıklama gelmiş değil. Yine de aksine bir iddia da ortaya atılmadı. Dolayısıyla oyuncudan gelecek olası bir sosyal medya açıklaması her şeyi açığa kavuşturacaktır.

Şevket Çoruh Efsanesi Bitti mi?

Şevket Çoruh, dizinin ilk bölümünden itibaren oynamaya devam eden sayılı oyuncudan biri. Dolayısıyla kendisinin dizide olması fazlasıyla önemli. Kendisini ekranlarda görmeye devam edecek miyiz yakında belli olacaktır.