Barbaros Dizisinden Ayrılan Engin Altan Düzyatan Kadroya Tekrar mı Dönüyor? Ünlü Oyuncu Resmen Duyurdu!

Barbaros Dizisinden Ayrılan Engin Altan Düzyatan Kadroya Tekrar mı Dönüyor? Ünlü Oyuncu Resmen Duyurdu!

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı isimli dizi yayınlandığı günden bu yana istediği başarıyı elde edemedi. İkinci sezon onayı alan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı isimli diziden bir başrol oyuncusu ayrıldı. İşte haberin tüm detayları...

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı isimli dizi farklı konusu ile TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluştu. Hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi, bir türlü istediği başarıyı elde edemedi. Bunun ile birlikte ikinci sezon onayı alarak umutlarını yeni sezonda deneme kararı aldı.

Engin Altan Düzyatan Sevindirdi!

Barbaroslar dizisinin ikinci sezonu öncesinde ise başrolde yer alan Engin Altan Düzyatan diziden ayrılma kararı aldı. Bu karar ise ekran başındaki İzleyicileri bir hayli üzdü. Tuna Astepe ile başrolde çok iyi performans sergileyen Engin Altan Düzyatan alınan bilgiye göre tek seferlik sözleşmesini uzatmak istemedi ve bundan dolayı ayrılma kararı aldı. Engin Altan Düzyatan hayranları da oyuncunun dizinin ikinci sezonunda da olması yönünde yorumlar yaptı. Dizi seveler Engin Altan Düzyatan'ın çok iyi performans sergilediğini söyledi. Bunun ardından Engin Altan Düzyatan'dan açıklama gecikmedi. Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, "aslında anlaşmamız da öyleydi. Bir şey yok, sonuçta hikaye devam ediyor. Zaten hikayede de erken ölür Oruç Reis, sistem olduğu gibi ilerledi. Orada bir sorun yok.” dedi.