Behzat Ç. Yeniden Ekranlara Gelecek! Resmi Açıklama Yapıldı

Behzat Ç. Yeniden Ekranlara Gelecek! Resmi Açıklama Yapıldı

Alınan bilgiye göre Behzat Ç. isimli dizi tekrardan ekranlara gelecek. TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluştuğu dönem büyük beğeni toplayan dizi tekrardan ekranlara dönme kararı aldı. İşte haberin tüm detayları...

Bir dönem TRT 1 ekranlarında yayınlanan Behzat Ç. isimli dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Alınan bilgiye göre dizi tekrardan ekranlara dönme kararı aldı.

Behzat Ç. Dizisi İçin Geri Sayım Başladı..

Behzat Ç dizisi 2019 yılında farklı bir konsept ile izleyiciler ile buluştu. Bunun ile birlikte Erdal Beşikçioğlu’nun da senaryo konusunda itirazları olduğu için dizinin kadrosunda devam etmek istemediğine dair iddialar gündeme geldi. Böylece dizi Blue TV'de izleyiciler ile buluştu. Hatta Harun karakterini canlandıran Fatih Arman’ın yer almaması büyük yankı uyandırdı. Alınan bilgiye göre Behzat Ç dizisi için geçtiğimiz gün Erdal Beşikçioğlu kendisine gelen senaryoyu beğendiği yönünde iddialar gündeme geldi. Yani dizi tekrardan izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Fakat dizinin hangi kanalda olacağı ise şimdiden merak söz konusu oldu. Dizi seveler Behzat Ç. İsimli dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağını da araştırıyor.