Destan Dizisi Bir Oyuncusuna Veda Etti.. Ayrılan Oyuncu Belli Oldu..

Destan Dizisi Bir Oyuncusuna Veda Etti.. Ayrılan Oyuncu Belli Oldu..

Ünlü oyuncu Selim Bayraktar, bu zamana kadar çok farklı projelerde yer aldı. Bunun ile birlikte Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Sümbül Ağa karakteri ile de çok iyi çıkış yakalayan ünlü oyuncu Selim Bayraktar yeteneğini birçok kişiye ispatladı. İşte haberin tüm detayları...

Destan dizisindeki Alpagu Han karakteri ile dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi Başaran ünlü oyuncu Selim Bayraktar bu zamana kadar birçok projede yer aldı. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu destan isimli dizinin 1. sezonunun tamamlanmasının ardından diziden ayrılma kararı aldı. Yani Selim Bayraktar destan dizisinden ayrıldığını duyurdu.

Selim Bayraktar, Destan Dizisine Veda Etti

ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşan destan isimli dizi yayınlandığı günden bu yana reyting rekorlarına imza atıyor. Alınan bilgiye göre destan dizisi lk etapta çok iyi bir başarı elde etse de ilerleyen zamanlarda izleyici kaybı yaşadı. Bunun ile birlikte destan dizisi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam etti. Ardından alınan bilgiler neticesinde dizi 2. Sezon hazırlığına başladı fakat bir oyuncu diziden ayrılma kararı aldı. Ünlü oyuncu Selim Bayraktar diziye veda ettiğini duyurdu. Destan dizisindeki Alpagu Han karakteri ile dikkatleri kısa sürede üzerine çeken ünlü oyuncunun destan isimli diziden ayrılması ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Ekran başındaki izleyiciler dizinin yeni sezonunu merak ile beklerken ünlü oyuncunun neden ayrıldığını da sorguluyor. Ayrıca dizinin sezon finaline girmesi ile birlikte hala gündemde olması ise büyük şaşkınlık yarattı.