Gizli Saklı Dizisinin Yeni Bölüm Detayları Ortaya Çıktı! Yaz ve Levent Yine Maceradan Maceraya Koşacak..

Gizli Saklı Dizisinin Yeni Bölüm Detayları Ortaya Çıktı! Yaz ve Levent Yine Maceradan Maceraya Koşacak..

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan gizli saklı isimli dizi kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Alınan bilgiye göre dizi 2 bölümü geride bırakarak 3 bölümü ile büyük bir heyecan yakaladı. İşte haberin tüm detayları...

Fox TV ekranlarında yayınlanan gizli saklı isimli dizi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Alınan bilgiye göre dizi kısa sürede kemik izleyici kadrosuna sahip oldu. Konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Fox TV'nin yaz dizisi gizli saklı 3 bölümü ile şimdiden merak söz konusu oldu.

Gizli Saklı Dizisi Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başardı

Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı’nın başrollerinde yer aldığı gizli saklı isimli dizi her hafta çarşamba günü Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Polisiye komedi türündeki dizi 3. bölümü ile ekranlara gelecek. Alınan bilgiye göre sosyal medyada büyük beğeni toplayan gizli saklı isimli dizinin 3. bölümü ise şimdiden merak söz konusu oldu. Alınan bilgiye göre dizinin üçüncü bölümünde Yaz ve Levent yine maceradan maceraya koşacak. Namık dayı ile karşı karşıya kalan yaz ve Levent ne yapacağını bilemez. Tarık'ı sıkıştırmak için türlü yol arayan ikili elinden gelen her şeyi yaparak yeni bir plan devreye sokar. Gizli Saklı dizisinin yeni bölümü yarın akşam Fox TV ekranlarında olacak.