Gönül Dağı Dizisinde Yeni Başrol Oyuncu Fahriye Evcen Oluluyor!

Gönül Dağı Dizisinde Yeni Başrol Oyuncu Fahriye Evcen Oluluyor!

Gönül Dağı dizisinde Berk Atan'a eşlik etmesi beklenen oyuncu ortaya çıktı. Yapımcıdan Fahriye Evcen'e teklif iletildi. Peki ya oyuncu diziye ne zaman katılacak? Güncel gelişmelerle beraber merak edilenleri yanıtladık. Fahriye Evcen, Dilek karakterinin yerine mi geçiyor?

Gönül Dağı dizisine katılacak oyuncu bir süredir konuşuluyordu. Öyle ki ortaya çıkan gelişmelere bakacak olursak çeşitli detaylar ortaya çıktı. Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali İlhan, farklı projelerde oynamak üzere diziye veda etmişti. Kendisinin ayrılığı sonrasında başrol konumu boş kaldı. Yeni sezonda dizide hangi oyuncunun bu boşluğu kapatacağı merak ediliyordu.

Fahriye Evcen'e Oyunculuk Teklifi!

İddialar doğrultusunda Fahriye Evcen'in Gönül Dağı dizisinde oynaması için kendisin teklif yapıldığı belirtildi. Güzel oyuncunun Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde başrol oynadığı ve şimdi ise diziden ayrılarak ailesiyle vakit geçireceği belirtiliyordu. Ancak kendisine gelen teklifi nasıl değerlendireceği merak konusu haline geldi

Setlere Geri Dönebilir

Güzel oyuncu, yakın zamanda setlere dönerek izleyicileri şaşırtabilir. Gönül Dağı gibi başarılı bir dizide başrol karakterini canlandırmak oldukça önemli bir tercih olacaktır. Kendisinin Berk Atan ile partner olması bekleniyor.