Gönül Dağı Selami Diziye Geri mi Döndü? Eser Eyüboğlu'dan Yeni Haber!

Gönül Dağı Selami Diziye Geri mi Döndü? Eser Eyüboğlu'dan Yeni Haber!

Gönül Dağı dizisiyle ilgili merak edilenler yanıt buldu. Selami karakteri için diziden ayrılacağı söyleniyordu. Yeni sezonda Eser Eyüboğlu dizide oynamaya devam edecek mi? TRT 1 dizisi Gönül Dağı dizisinde oyuncu kadrosu izleyicileri bir hayli şaşırttı. İşte güncel gelişmeler ve dahası haberimizde...

Gönül Dağı'ndaki güncel gelişmeler gözler önüne serildi. Yeni sezonda birkaç ismin olmayacağını biliyoruz. Peki ya ünlü oyuncular arasında hangileri diziden ayrılma kararı aldı. Güncel gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Öyle ki dizide neler olacağı da merak konusu haline geldi. Gülsim Ali İlhan'ın başrolde oynadığı ve Dilek karakterine hayat verdiği dizide şok karar alınmıştı. Ünlü oyuncu, başrolün kilit isimlerinden biri olmasına rağmen ekranlara veda etti. Şimdi ise Selami karakteri için benzer bir açıklama yapıldı. Peki ya ünlü oyuncu Eser Eyüboğlu da diziden ayrılacak mı?

Yapımcı ve Menajer Anlaştı!

Yapımcı ve menajerin anlaştığı belirtildi. Yani Selami karakterini yeni sezonda izlemeye devam edeceğiz. Dolayısıyla dizinin yeni sezon oyuncu kadrosunda Eser Eyüboğlu'nu görecek izleyiciler, büyük sevinç yaşadı. Bilindiği üzere reyting sonuçlarına göre dizinin bulunduğu konum oldukça değerli.

Yeni Başrol Diziye Katılabilir

Öte yandan Taner karakterine eşlik etmek üzere diziye yeni bir ismin katılacağı belirtiliyor. Bu ismin kim olacağı henüz belli değil fakat birkaç isim ortaya atıldı. Yakın zamanda TRT 1 dizisiyle ilgili güncel detayları öğreneceğiz.