Gönül Dağı’nda Sürpriz Kız İsteme Sahnesi! Ciritçi Abdullah’tan Duygulandıran Sözler

Gönül Dağı’nda Sürpriz Kız İsteme Sahnesi! Ciritçi Abdullah’tan Duygulandıran Sözler

Gözlerimizi her bölümünde doldurmayı başaran Gönül Dağı dizisi özü sözü insan sloganıyla öne çıkan TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı’nda bir aşk daha mutlu sona doğru gidiyor. Gönül Dağı Doktor Kenan sevdiği kadın Elif hemşireyi Gedelli’nin en yaşlı kişisi herkese rehber olan Ciritçi Abdullah dededen isteyecek. Gönül Dağı 63. Bölümde Gedelli hangi sahnelerle geliyor?

Gözlerimizi her bölümünde doldurmayı başaran Gönül Dağı dizisi özü sözü insan sloganıyla öne çıkan TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı’nda bir aşk daha mutlu sona doğru gidiyor. Gönül Dağı Doktor Kenan sevdiği kadın Elif hemşireyi Gedelli’nin en yaşlı kişisi herkese rehber olan Ciritçi Abdullah dededen isteyecek. Gönül Dağı 63. Bölümde Gedelli hangi sahnelerle geliyor? Ayrıntılar dizi haberlerimizde…

Her hafta sonu Cumartesi gününde saatler 20.30’u gösterdiğinde TRT1’de başlayan Gönül Dağı dizisi kimsenin beklemediği sürpriz bir evlilik teklifiyle geliyor. Gönül Dağı Elif hemşirenin gönlüne yeni aldığı doktor Kenan unutulmaz bir jest yaparak Elif’e hayatlarını birleştirme isteğinde bulunacak. Bilindiği üzere Elif hemşire küçük yaşta aile hasretiyle büyümüş ve aşk hayatında hiçbir zaman yüzü gülmemişti. En son Almanya’dan gelen babası Elif’i kandırarak böbreğini almış ve tekrar dönmemek üzere Almanya’ya kaçmıştı. Bu süreçte ise Elif’e en büyük destek Doktor Kenan Bey’den gelmişti. Yavaşça ilerleyen bu dostluk ilişkisi yerini filizlenmeye yeni başlayan bir aşka bıraktı.

Gönül Dağı 63. Bölüm fragmanını sallayan Elif hemşire ile Doktor Kenan’ın samimi sahneleri dizi hayranları tarafından ilgiyle takip ediliyor. Gönül Dağı kadrosuna yeni katılan Gönül Dağı Kenan’ın aşkta yüzü bir türlü gülmeyen Elif hemşireye aşık olması dizinin bir aşk hikayesine daha sayfa araladığını gösterdi.

Gedelli’de Evlilik Teklifi!

Gönül Dağı Gedelli’de Ramazan ile Asuman’ın nişanıyla taçlanan aşkından sonra bir yeni aşk da Kenan ile Elif’ten gelecek. İlerleyen bölümlerde doktor Kenan’ın Elif hemşireye evlilik teklifi edeceği sahneler olacak. Elifi çok seven Kenan Ciritçi Abdullah’ın kapısını çalacak. Kız istemek için tarih belirlenecek. Ciritçi Abdullah’tan ise duygulandıran sahneler geleceği iddialar arsında.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.