Gül Masalı Dizisinde Şok Detay! Dizi Seveler Adeta Çıldırdı!

Gül Masalı Dizisinde Şok Detay! Dizi Seveler Adeta Çıldırdı!

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Gül Masalı isimli dizi şimdiden merak söz konusu oldu. Dizi konusu dışında oyuncu kadrosu ile de gündeme bomba gibi düştü. İşte haberin tüm detayları...

Her hafta pazar günü ekranlara gelen Gül Masalı isimli dizi gündem oldu. Alınan bilgiye göre ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Gül Masalı isimli dizi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor.

Gül Masalı Dizisi Gündem Oldu..

Erdem Kaynarca ile Gülper Özdemir ikilisinin baş rollerinde yer aldığı Gül Masalı isimli dizi sosyal medyada gündem oldu. Konusu dışında oyuncu kadrosu ile de dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başaran Gül Masalı dizisinin baş rol oyuncuları da sosyal medya da en çok konuşulan çift oldu. Alınan bilgiye göre Erdem Kaynarca ile Gülper Özdemir birbirine çok yakıştırıldı. Çekimleri Isparta’da devam eden Gül Masalı dizisi konusu ile de çok sevildi. Alınan bilgiye göre bölgenin güllerle kaplı tarlalarının içinde çekim yapılması ise dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Gül Masalı, ilk bölümünün ardından da izleyicilerden olumlu yorumlar alarak sosyal medyada da adeta gündem oldu. Alınan bilgiye göre yaz dizileri arasında en az eleştiri alan dizi de yine Gül Masalı oldu. Ayrıca çekimlerin güllerin arasında yapılması da ekran başındaki izleyiciler açısından olumlu yorumlar aldı.