İçimizdeki Ateş Dizisi Ne Zaman Ekranlara Gelecek? Detaylar Ortaya Çıktı, Dizi İçin Geri Sayım Başladı!

İçimizdeki Ateş Dizisi Ne Zaman Ekranlara Gelecek? Detaylar Ortaya Çıktı, Dizi İçin Geri Sayım Başladı!

İçimizdeki Ateş isimli dizi farklı konusu ve oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Alınan bilgiye göre dizi merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

Dört genç avukat adayının yaşadıklarını anlatan içimizdeki Ateş isimli dizi dram yapımı olarak ön plana çıkıyor. Bunun ile birlikte dizi konusu dışında oyuncu kadrosu ile de kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yapım oldu.

İçimizdeki Ateş Dizisi Büyük İlgi Topladı..

Dört avukat adayın hayatını anlatacak olan içimizdeki ateş isimli dizi şimdiden izleyiciler tarafından merak söz konusu oldu. Alınan bilgiye göre dizide güçlü karakterlerden birisini de Ceren Benderlioğlu olacak. Bunun ile birlikte oyuncu, adalete inanmış ve doğruluktan ayrılmayan bir avukat kimliğine sahip olan bir karaktere hayat verecek. Ayrıca alınan bilgiye göre İçimizdeki Ateş dizisinin ilk bölümü 23 Haziran perşembe günü ekranlara gelecek. ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya hazırlanan içimizdeki Ateş isimli dizi konusu ve oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İpek Filiz Yazıcı,, Atakan Hoşgören, Gizem Arıkan ve Demirhan Demircioğlu 4 avukat olarak ekranlara gelecek. Bunun ile birlikte Ceren Benderlioğlu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ardından yeniden İçimizdeki Ateş dizisi ile yeniden izleyicilerin karşısına çıkacak..