Kara Tahta Dizisinde Neler Oluyor? Dizi Final mi Yapıyor?

Kara Tahta Dizisinde Neler Oluyor? Dizi Final mi Yapıyor?

TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşan kara tahta isimli dizi yayınlandığı günden bu yana istediği reyting sonuçlarını elde edemedi. İlk etapta final kararı alan kara tahta isimli dizi daha sonra kararından geri döndü. İşte haberin tüm detayları...

TRT 1 ekranlarında yayınlanan kara tahta isimli dizi sosyal medyada büyük yankı uyandırsa da reytinglerde istediği başarıyı elde edemedi. Bundan dolayı ekran başındaki izleyiciler kara tahta dizisinin final yapıp yapmayacağını merak ediyor.

Kara Tahta Dizisi İstediği Başarıyı Elde Edemedi

Başrollerinde Furkan Andıç, Miray Daner ve Cengiz Bozkurt’un yer aldığı kara tahta isimli dizi 10 bölümü ile birlikte ekranlara gelmeye devam edecek. Alınan bilgiye göre istediği Reyting sonuçlarına ulaşamayan kara tahta dizisi için ilk etapta final kararı verildi. Bunun ardından dizinin final yapmayacağı ortaya çıktı. Ünlü oyuncu Miray daner'de dizinin final yapmayacağını yaz aylarında devam edeceğini söylese de reyting sonuçları günden güne azalıyor. Her ne kadar dizi final kararından geri adım atsa da kara tahta isimli dizinin yakın zamanda ekranlara veda edeceği iddia ediliyor. Alınan bilgiye göre dizinin yarın akşam ekranlara gelecek olan bölümü ise şimdiden izleyiciler tarafından merak söz konusu oldu. Kara Tahta isimli dizi 22 Haziran Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşacak.