Kuruluş Osman'a Kazakistanlı Yıldız Oyuncu Geldi! Kuruluş Osman'da Aksiyon Yükseliyor..

Kuruluş Osman'a Kazakistanlı Yıldız Oyuncu Geldi! Kuruluş Osman'da Aksiyon Yükseliyor..

atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'a Kazakistan'dan yeni bir yıldız oyuncu geldi. Oyuncuyla beraber dizinin aksiyonuda büyük bir yükseliş yaşadı. İşte dizinin yeni oyuncusu hakkında bilgiler...

atv ekranlarının çarşamba akşamları yayınlanan reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman’ın izleyicileri bundan sonra dizilerinde Kazakistan'lı yeni yıldız bir oyuncuyu izleyecek.

Kazakistanlı oyuncu Berik Aitzhanov'un rolü ne ?

Ünlü oyuncu dizide Moğol Komutan Nayman rolünde olacak. Oyuncu bu rolüyle çarşamba akşamı izleyicilerinin beğenisini yakalamış ve dizinin aksiyonunda yükseltmişti. Oyuncu hakkında yeni bilgi de edinildi. Türk dünyasının en ünlü aktörlerinden biri olan başarılı oyuncu Aitzhanov, 2011 yılında, 84. Akademi Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu seçildiği öğrenildi.

Kuruluş dizisinde neler oldu ?

Nayman’ın kırk bin nökerle Konya’ya girdiği haberi herkesi tedirgin etmektedir. Osman Bey tehlikenin farkındadır. Osman Bey’in bu hususta ilk adımı ne olacaktır?

“YA NAYMAN’LA SAVAŞIRSINIZ, YA DA BENİMLE!”
Osman Bey, Nayman’a karşı savaşmakta kararlıdır. Bütün obaları gazaya çağıracaktır. Fakat Beyler bu çağrıya sıcak bakmaz. ‘’Bu belayı kim üzerimize çektiyse o def edecek’’ diyerek Osman Bey’i yalnız bırakacaklarının sinyalini verirler. Osman Bey, beyleri yanında birleyebilecek midir?

İSMİHAN SULTAN’IN NAYMAN PLANI
İsmihan Sultan da Nayman’a karşı önlem almak için planını devreye sokacaktır. “Nayman’ı durduramazsak, değil İnegöl’ü her şeyi kaybederiz.” diyerek Türk Beyleri’ni ikna çalışmalarına başlamıştır. İsmihan Sultan, Nayman tehlikesini lehine çevirmek için ne yapacaktır?

İSMİHAN SULTAN, OSMAN BEY’E EVLAT ACISI YAŞATMAKTA KARARLI
İsmihan Sultan her ne kadar barış sağlamış görünse de Osman Bey’e karşı savaş pusatlarını indirmemiştir. Osman Bey’e evlat acısı yaşatmakta kararlıdır. Orhan’ı kardeşi Alaeddin’in pusadıyla zehirleyecek ve onu ölmekten beter edecektir. Orhan’ın zehirlenmesi obanın ortasına ateş gibi düşmüştür. Orhan’ın akıbeti ne olacaktır?

TURGUT BEY İNEGÖL’ÜN DÜŞMESİ KARŞISINDA NE YAPACAKTIR?
İnegöl artık Olof’un elindedir. Osman Bey bu durumun iç yüzünü öğrenmek için nasıl bir hamle yapacaktır? Turgut Bey elinden giden kalesi için Olof’tan nasıl hesap soracaktır?

OLOF VE İSMİHAN SULTAN İTTİFAKI SONA MI ERİYOR?
İnegöl’ü İsmihan Sultan’dan habersiz alan Olof, İsmihan Sultan’a karşı nasıl bir tavır takınacaktır? Olof ve İsmihan Sultan arasındaki ittifak bitecek midir? Öte yandan Bayındır Bey, Osman Bey’e karşı iyice bilenmiştir. Moğolları uçlara getirmekle suçladığı Osman Bey’e karşı Bayındır Bey ne yapacaktır?

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.