Masumlar Apartmanı Dizisine RTÜK Yaptırım Uyguladı! Masumlar Apartmanı Ne Ceza Aldı?

Masumlar Apartmanı Dizisine RTÜK Yaptırım Uyguladı! Masumlar Apartmanı Ne Ceza Aldı?

Masumlar Apartmanı yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicileri büyük oranda çekmişti. Dizi senaryosunda derin olayların olmasıyla birlikte oldukça farklı duygular yaşatıyor. Son günlerde çokça konuşulan ünlü oyuncu Tansel Öngel Naci karakterini yönetiyordu. Ünlü oyuncu diziye ilk olarak konuk oyuncu olarak gelmişti. Ancak gelişen olaylarla kalıcı hale gelmişti

Dizi de ayrılık rüzgarı haberleri yayılmaya başladı. Durum ne gösteriyor detaylar haberimizde. Tansel Öngel yeni projesine başlamasıyla birlikte büyük oranda daha da dikkatleri kendine çekmişti. Maske Kimsin Sen programı yılbaşında başlangıç sağlamıştı. Programın ilk bölümünden sonra direk olarak sosyal medya üzerinde ve RTÜK çağrı merkezine oldukça fazla şikayet bildirimi oluşmuştu. Program içerisinde giydirilen kostümler mesajlar içeren yapım olarak yerini alıyor iddiaları havaları uçuştu.

Tansel Öngel Masumlar Apartmanından Ayrılıyor Mu?

Gelen tepkilerden sonra Maske Kimsin Sen programında sunuculuk yapan Tansel Öngel acaba diziden ayrılacak mı? Konusunda dedikodular yayılmaya başladı. Dizinin sıkı takipçileri sevilen oyuncuyu gitmesini istemiyor. İlk olarak dizi de konuk oyuncu olarak başlayan daha sonra çıkarılma kararı alınan oyuncu da seyirciler tepki göstermesi üzerine senaryo olarak değişime gidilmesini sağlamıştı.

Tansel Öngel gelen iddialara göre cevaplarında her şeyin güzel gittiğini açıklamasını sağladı. Bir yandan da dizinin sıkı takipçileri ünlü oyuncunun açıklamalarıyla birlikte rahatlamış oldu. Seyircinin sevgisinden oldukça memnun olduğunu söyleyen Öngel bu şekilde devam ederek kariyerinde önemli adımlar atacağı da gözüküyor. İlerleyen zamna içerisinde neler değişecek göreceğiz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.