Masumlar Apartmanı Dizisinin Yerine TRT Yeni Dizisinin İsmini Açıkladı..

Masumlar Apartmanı Dizisinin Yerine TRT Yeni Dizisinin İsmini Açıkladı..

Masumlar Apartmanı dizisine benzer bir yapım ekrana gelecek. Öyle ki artık sevilen diziyi aratmayacak bir yapım ile anlaşıldı. Yeni TRT 1 dizisinin adı nedir? Oyuncu kadrosundan yayın tarihine kadar bilinmeyenler yanıt buldu. İşte diziye ilişkin son dakika gelişmeleri...

TRT 1 Masumlar Apartmanı yerine hangi dizi yayın hayatına başlayacak? Ekrana geldiği günden bu yana hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken yapım, pek çok kişinin beğenisini kazanmıştı. Masumlar Apartmanı dizisi, 2. sezonuyla birlikte yayın hayatına veda etti. Dizi ile ilgili bu gelişmeden sonra bizleri nelerin beklediği merak konusuydu. Öyle ki ekrana gelecek olan yeni dizi, Masumlar Apartmanı'nı aratmayacak.

Hangi Dizi Başlıyor?

Cennetin Çocukları isimli dizinin başlayacağı belirtildi. Bu gelişme ile beraber dizi hakkında bazı detaylara yer verildi. Konusu yine psikolojik olarak izleyicileri etkileyecek. Eski yapımı aratmayacak türden bir dizi ekrana gelecek. Oyuncu kadrosu ve yayın tarihi ise çok merak ediliyor.

Oyuncu Kadrosu Açıklandı mı?

Cennetin Çocukları dizisi oyuncu kadrosu henüz duyurulmadı. Dolayısıyla diziyi yakından takip edecekseniz birkaç hafta içerisinde oyuncu kadrosundan yayın tarihine kadar çeşitli gelişmeler sizlerle paylaşılacak.