Oktay Kaynarca Önemli Bir İsmi Daha Diziye Kattı! Ben Bu Cihana Sığmazam'da Kimler Oynayacak?

Oktay Kaynarca Önemli Bir İsmi Daha Diziye Kattı! Ben Bu Cihana Sığmazam'da Kimler Oynayacak?

Oktay Kaynarca'nın başrolde oynadığı diziye bir oyuncu daha katıldı. İşte pek çok kişinin yakından takip ettiği diziye dair detaylar haberimizde yerini aldı. Güzel isim artık başroldeki yerini kaptı. Pelin Akil'den sonra dizinin ikinci kadın oyuncusu olacağı konuşuluyor. ATV dizisindeki gelişmeleri paylaştık.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için oyuncu transferleri devam ediyor. Dizi çekimleriyle ilgili güncel gelişmeler paylaşıldı. Öyle ki diziye hangi oyuncuların katılacağı merak ediliyordu. Güncel gelişmelerle birlikte bazı detaylara yer vereceğiz. Bilindiği üzere Oktay Kaynarca ve Pelin Akil başrolde oynayacak. Kendilerine eşlik edecek isim belli oldu.

Diziye Kim Katıldı?

Hakim dizisindeki performansı ile dikkatleri üzerine çeken Ebru Özkan'ın dizide oynayacağı belirtildi. Dolayısıyla bu gelişme ile beraber çeşitli ifadelere yer verildi. Peki ya güzel oyuncu hangi karakter ile karşımıza çıkacak? Oktay Kaynarca bu konu hakkında neler söyledi merak ediliyor.

Leyla Türk'ü Canlandıracak!

Hekimoğlu dizisindeki başarılı performansıyla da bilinen Ebru Özkan, Ben Bu Cihan Sığmazam'da Leyla Türk ile gündeme gelecek. Dolayısıyla güzel oyuncu ile ilgili çeşitli ifadeler yanıt bulmuş olacak. Bakalım ünlü oyuncunun sergileyeceği performansa dair neler açıklanacak? Yakın zamanda ortaya çıkması bekleniyor. Güncel gelişmeler haberimizde yerini alacak.