Seni Kalbime Sakladım Yayın Tarihi Açıklandı! Seni Kalbime Sakladım Dizisi İlk Bölüm Ne Zaman?

Seni Kalbime Sakladım Yayın Tarihi Açıklandı! Seni Kalbime Sakladım Dizisi İlk Bölüm Ne Zaman?

TRT1 televizyonunun yeni projesi Seni Kalbime Sakladım dizisinin beklenen yayın tarihi açıklandı. Yeni dizi Seni Kalbime Sakladım’ın ne zaman yayınlanacağı kesinleşti. Seni Kalbime Sakladım ilk bölüm tarihi diziyi merakla bekleyenlere müjde oldu. Sevda Erginci ile Ekin Mert Daymaz başrolündeki Seni Kalbime Sakladım birinci bölüm tarihi haberimizde…

TRT1 televizyonunun yeni projesi Seni Kalbime Sakladım dizisinin beklenen yayın tarihi açıklandı. Yeni dizi Seni Kalbime Sakladım’ın 1. bölümünün ne zaman yayınlanacağı kesinleşti. Seni Kalbime Sakladım ilk bölüm tarihi diziyi merakla bekleyenlere müjde oldu. Sevda Erginci ile Ekin Mert Daymaz başrolündeki Seni Kalbime Sakladım birinci bölüm tarihi haberimizde…

TRT1 yönetimi Seni Kalbime Sakladım dizisinin yayın tarihini duyurdu. Sev Yapım şirketinin imzasındaki yeni dizi başrol oyuncuları gereği merak edilen yapımlar arasında yer alıyor. TRT1’de çok yakında yayına girecek olan romantik komedi türündeki yeni dizi Seni Kalbime Sakladım’ın yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor.

Seni Kalbime Sakladım başrol oyuncuları olan Sevda Erginci ile Ekin Mert Daymaz set çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Dizide Sevda Erginci Zeynep karakterine Ekin Mert Daymaz ise Civanmert karakterine hayat veriyor. Zeynep ile Civanmert’in hikayesindeki Seni Kalbime Sakladım dizisi İstanbul’da çekiliyor. Seni Kalbime Sakladım Dizisinin konusunda; aile şirketinin başında olan zeki ve güzel Zeynep ile yekparmak lakabıyla tanınmış vale olan Civanmert aşkı anlatılıyor.

Seni Kalbime Sakladım Ne Zaman Yayınlanacak?

TRT1 Seni Kalbime Sakladım dizisinin ne zaman yayınlanacağını açıkladı. Seni Kalbime Sakladım dizisinin ilk bölüm yayın tarihi sonunda netliğe kavuştu. Seni Kalbime Sakladım dizisi 1. bölümüyle itibaren Perşembe günlerinin dizisi olacak ve dizi 30 Haziran 2022 tarihinde TRT1 ekranlarında olacak.

Seni Kalbime Sakladım oyuncuları; Sevda Erginci, Ekin Mert Daymaz, Gökçe Akyıldız, Ayberk Aladar, Emre Taşkıran, Evren Duyal, Mehtap Bayri, Elçin Afacan, Ali Öner, Berke Üsdiken, Ferhat Baynal, Sibel Aytan, Derda Yasir Yenal, İlayda Yıldırım, Tarık Ündüz, Denizhan Kınacıgil, Gülseren Gürtunca, Osman Alkaş, Özge Akdeniz, Ramiz Mullamusa gibi isimlerden oluşuyor.