Sevmek Zamanı Dizisi de Reyting Kurbanı Oldu! İzleyiciler Finale Anlam Veremedi!

Sevmek Zamanı Dizisi de Reyting Kurbanı Oldu! İzleyiciler Finale Anlam Veremedi!

Sevmek Zamanı dizisi için verilen final kararı izleyicileri üzdü. Dizinin neden sona ereceği merak ediliyor. ATV'de yayınlanan diziye dair güncel gelişmeleri paylaşacağız. Öte yandan dizinin sona ermesiyle birlikte yeni bir projenin yayınlanacağı belirtiliyor. İşte Sevmek Zamanı dizisi final gelişmesi haberimizde...

Sevmek Zamanı, ATV ekranlarında yayın hayatına başlamıştı. Dizi ile ilgili bu gelişme büyük dikkat çekiyordu. Sonrasında yaşananlar ise gözler önüne serildi. Sevilen yapımın ekranlara neden veda ettiği sorusunu sizler için yanıtlayacağız. Öte yandan merak edilen bazı detaylara da yer verildi.

Dizi Neden Final Yapıyor?

Sevmek Zaman dizisi, reytinglerde düşük sonuçlar elde etti. Öyle ki son reyting sonuçlarında 0,97 gibi düşük bir derece elde etti. Bu gelişme sonrasında ATV'nin final kararını kesin olarak verdiği belirtiliyor. Sevilen yapım sona erecekken rakip dizilerdeki son durumu da açıklayacağız.

Tozluyaka Final Yaptırdı!

Öte yandan Tozluyaka dizisinin reytingleri o kadar yüksekti ki Sevmek Zamanı'nın doğru düzgün izleyici kitlesi oluşamamıştı. Haliyle sosyal medya desteğini de kaybetti ve dizinin final yaptığı görüldü.