Teşkilat-ı Mahsusa Trablus Oyuncu Kadrosu ve Çekim Yerleri!

Teşkilat-ı Mahsusa Trablus Oyuncu Kadrosu ve Çekim Yerleri!

Teşkilat-ı Mahsusa Trablus dizisine ilişkin çekim yerlerinden oyuncu kadrosuna kadar çok fazla detay paylaşıldı. Dizi hakkında başka neler biliyoruz? İzleyiciler, dizinin yayın tarihini de araştırmakta. İşte dikkat çeken yapıma dair merak edilenler haberimizde yerini aldı bile...

TRT Dijital'de yayın hayatına başlayacak olan Teşkilat-ı Mahsusa Trablus dizisi hakkında çeşitli gelişmelere yer verildi. Öyle ki oyuncu kadrosundan çekim yerlerine kadar merak edilenler tek tek yanıt buluyor. Peki ya dizi hakkında neler biliyoruz?

Dizide Kimler Oynayacak?

Teşkilat-ı Mahsusa Trablus dizisinde başrol oynayacak olan iki isim paylaşıldı. Öykü Çelik ve Ali Ersan Duru başroldeki yerini alacak. Diziye dair güncel detaylar ve bu şekilde yanıtlandı. İki başarılı oyuncunun dizide oynayacak olması izleyicileri de etkileyecek. Öte yandan diğer oyuncular da merak konusu haline geldi. Ancak gelinen noktada isimler henüz paylaşılmış değil. Yakın zamanda oyuncu kadrosuna ilişkin merak edilenler tek tek yanıt bulacaktır.

Dizi Nerede Çekilecek?

Teşkilat-ı Mahsusa Trablus dizisi çekimlerinin nerede yapılacağı da belli oldu. Cezayir, Tunus ve Türkiye'de çekimlerin gerçekleştirileceği haberi iletildi. Bu gelişme sonrasında izleyiciler büyük sevinç yaşadı. Dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı ise bilinmiyor.