TRT 1'in Tarihi Dizisinden Tüyleri Diken Diken Eden Yeni Fragman Geldi..

TRT 1'in Tarihi Dizisinden Tüyleri Diken Diken Eden Yeni Fragman Geldi..

TRT 1 dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'nun yeni sezondaki görüntüleri büyük ses getirdi. Sevilen yapıma ilişkin bazı detaylar paylaşıldı. Sultan Alparslan'ı yakından görenler, Kabe'de ettiği duayı görünce şok oldu. İşte dizinin 3. sezonunda yaşanacaklar ve çok daha fazlası haberimizde...

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezon tanıtım videosu yayınlandı. İzleyicilerin heyecanla beklediği yapıma ilişkin çeşitli ifadelere yer verildi. Güncel detaylara göre bizleri nelerin beklediği belli oldu. Öte yandan Barış Arduç'un başrolde canlandırdığı Sultan Alparslan karakterinin Kabe'deki videosu büyük dikkat çekti.

Sultan Alparslan Kabe'de!

TRT 1 dizisinin yeni sezonu oldukça etkileyici geçeceğe benziyor. Tanıtım videosunu izleyenler de aynı görüşteydi. Dolayısıyla Sultan Alparslan'ın Kabe'de dönerken ‘Lebbeyk, Allâhümme Lebbeyk, lebbeyke lâ şerîke leke lebbeyk, İnne'l-hamde ve'nni'mete leke ve'l-mülk, lâ şerîke lek.’ demesi de dikkat çekti.

Final Sezonu mu Olacak?

Öte yandan ilk sezondan itibaren dizinin toplamda 3 sezon süreceği ifade ediliyordu. Güncel gelişmelere bakacak olursak bu henüz belli olmadı. Ancak yakın zamanda yapımcıdan gelecek açıklama her şeyi netleştirecektir. Dolayısıyla merak edilen detaylar ve çok daha fazlası haberimizde yerini alacak.