Yargı Dizisinin Fenomen Oyuncusu İmaj Değiştirdi! Görenler Ünlü Oyuncuyu Tanıyamadı..

Yargı Dizisinin Fenomen Oyuncusu İmaj Değiştirdi! Görenler Ünlü Oyuncuyu Tanıyamadı..

Yargı dizisinin başrol oyuncusuyla ilgili verilen bir detay gözler önüne serildi. Güzel oyuncu, imajında değişikliğe gitti. Disney Plus dizisi için de hazırlıklarını sürdüren Pınar Deniz, herkesi şaşırtacak bir hamle ile karşımıza çıktı. İşte oyuncu ile ilgili merak edilenler ve yeni görüntüsü...

Yargı dizisinde başrol oynayan ve dikkatleri üzerine çeken Pınar Deniz, canlandırdığı Ceylin karakteri ile gündemdeki yerini korumuştu. Ünlü ismin yeni sezonda dizide oynamaya devam edeceği belirtiliyor. Peki ya hangisi dizide oynarken başka hangi olaylarla gündeme geliyor? Oyuncu ile ilgili bilinmeyenlere değiniyoruz.

İmajını Değiştirdi!

Oyuncu, gittikçe imajını değiştiriyor. Saçlarını kızıla boyayan ünlü isim, herkesi şok etti. Kendisini farklı bir saç rengi ile gören hayranları ise yorum yapmadan duramadı. Yaptığı paylaşım ile ilgili çeşitli ifadelere yer verildi. Ünlü ismin bu imajını yeni sezona kadar koruması bekleniyor.

Disney Plus ile de Anlaştı!

Oyuncu aynı zamanda dijital içerik platformlarından Disney Plus ile de anlaşma sağladı. Dolayısıyla platform için de bir projede yer alacak. Kendisiyle ilgili merak edilen detaylar ve çok daha fazlası haberimizde yer almak üzere. Pınar Deniz ile ilgili bilinmeyenler ve son dakika gelişmelerini buradan takip edebilirsiniz.