Açık Lise Sınavı Online Olsun Diyenler Buraya! Elinizi Çabuk Tutun..

Açık Lise Sınavı Online Olsun Diyenler Buraya! Elinizi Çabuk Tutun..

Açık Lise sınavları gün geçtikçe daha da yaklaşıyor. Her ne kadar sınavın yüz yüze olacağı açıklansa da, birçok öğrenci koronavirüs pandemisi yüzünden sınavların yine online olması gerektiğini talep ediyor. Peki Açık Lise sınavları online olabilir mi?

Açık Lise sınavları bu yıl boyunca online olarak gerçekleşti. İçerisinde bulunduğumuz ve tüm ülkemizi etkileyen koronavirüs pandemisi yüzünden sınava katılacak öğrencilerin sağlığı düşünülerek sınavların online olacağı açıklandı. Bu sayede öğrencilerin sağlıkları da riske atılmamış oldu. Bu yılın son sınavının da online olması istense de, bu pek mümkün gibi durmuyor.

Açık Lise sınavları online olmayacak! Öğrencileri üzen haber..

Açık Lise sınavlarının gelecek aylarda düzenlenmesi beklenirken, sınavların online değil, yüz yüze olacağı öğrenildi. Sınavlar yüz yüze olacak ama eskisi gibi okullarda değil. Sınavların bunlardan sonra E- Sınav merkezlerinde olacağı öğrenildi. Bununla beraber sınavlar öğretmenlerin denetimiyle gerçekleşecek.

Açık Lise sınavlarının online olmasını isteyenler..

Eğer sizlerde Açık Lise sınavlarının online olarak gerçekleşmesini istiyorsanız Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi sosyal medya hesaplarına bu taleplerinizi yazabilirsiniz. Ne kadar çok kişi yazarsa sınavların online olma ihtimali o kadar artar. Sınavların online olmasını istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmalısınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.