Doğalgaz, Elektrik, Su Faturalarına 150 Lira Hediye! Sizde Bu Hediyeyi Alabilirsiniz..

Doğalgaz, Elektrik, Su Faturalarına 150 Lira Hediye! Sizde Bu Hediyeyi Alabilirsiniz..

Doğalgaz, elektrik ve su faturaları yüksek ücretlere ulaşmışken, yeni kampanyalarda yüksek faturalarını yatırmak zorunda olan kişilerin yüklerini hafifletiyor. Yeni kampanyada da 150 lira hediya para alabileceksiniz.

Bankaların yeni aya özel olarak yeni ve çok beğenilecek kredi kartı kampanyaları oluşturuyor. Bunların arasına Garanti BBVA Bankası'da yeni bonus kredi kartı olan kampanyasını açıkladı

Paylaşılan açıklamada 31 Mart 2023 tarihinde 23:59'a kadar devam edecek olan kampanyadan yararlanan kişilere verecekleri her bir fatura üzerinden hesaplanmak üzere toplamda 150 TL'ye kadar bonus para kazanma imkanı sunulacak. Bu sayede otomatik ödeme talimatı veren kişiler faturaları üzerinden 150 liralık bir indirim hakkı elde etmiş olacaklar.

FATURALARINI OTOMATİK OLARAK YATIRINCA 150 LİRA HEDİYE PARA HESABINIZA YATACAK.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin mutlaka fatura ödemesi yapmadan önce başvuru yapması gerekecek. Başvuru için Garanti BBVA Bankası tarafnıdan "Kampanyaya katılmak için 31 Mart 2023 23:59'a kadar FATURA yazıp 3340'a göndermeniz ve Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir. BonusFlaş, Garanti BBVA şubeleri, 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden verilecek talimatlarda SMS gönderme zorunluluğu yoktur" diyerek kullanabilecekleri yöntemleri duyurdu.

BONUS KAMPANYA KOŞULLARI NELERDİR?

1-31 Mart 2023 tarihleri arasında verilecek 2 yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL, 4 yeni otomatik fatura talimatı için 100 TL, 6 yeni otomatik fatura talimatı için toplam 150 TL bonus kazanılacaktır.

Üstelik kredi kartından ilk kez talimat verilmesi durumunda kazanılan toplam tutara ek 25 TL bonus kazanılabilir. Kampanyaya katılmak için 31 Mart 2023 23:59'a kadar FATURA yazıp 3340'a göndermeniz ve Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir.

BonusFlaş, Garanti BBVA şubeleri, 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden verilecek talimatlarda SMS gönderme zorunluluğu yoktur. Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği bonus tutarı 175 TL ile sınırlıdır.

Kampanyaya katılan kişiler 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında verilecek 2 yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL, 4 yeni otomatik fatura talimatı için 100 TL, 6 yeni otomatik fatura talimatı için toplam 150 TL bonus kazacaklar. Kazanılan bonus paralar 6 Nisan 2023 tarihi itibari ile kartlara yüklenecek ve 1 Eylül 2023 tarihine kadar kullanılabilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.