İbrahim Tatlıses'ten Gece Yarısı Üzücü Haber Geldi!

İbrahim Tatlıses'ten Gece Yarısı Üzücü Haber Geldi!

İbrahim Tatlıses, dairesini altı yıldır haksız işgal ettiği iddiasıyla torunu Mert Tatlıses'e açtığı davayı kazandı. Kararın ardından Ahmet Tatlıses'e sert çıkan İbrahim Tatlıses'in açıklamaları gündemi salladı.

İbrahim Tatlıses Torunuyla Mahkemelik Oldu!

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, torunu Mert Tatlıses'e karşı açtığı davayı kazandı. Sarıyer'deki dairesini altı yıldır haksız işgal ettiği gerekçesiyle torunu Mert Tatlıses'e dava açan İbrahim Tatlıses, mahkemeden haklı bulundu. Mahkeme, Mert Tatlıses'in dedesine ait daireyi boşaltması ve 370 bin 346 TL haksız işgal tazminatı ödemesine hükmetti.

Ahmet Tatlıses'e Sert Çıkış: "Babalık Nasıl Yapılır Onu Öğrensin"

Davayı kazanan İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet Tatlıses'e sert çıktı. İbrahim Tatlıses, oğlunun kendisine yönelik davranışlarını eleştirerek, "Evim varken evimi kızıma veremiyorum. Böyle bir şey var mı? Şimdi vereceğim ama. Babası ev tutmayacak mı? Göreyim bakayım nasıl baba? Babalık nasıl yapılır onu öğrensin" şeklinde konuştu. Öfkesini dile getiren Tatlıses, ev tutma konusunda oğlunun adım atmamasını eleştirdi.

Kızlarına Destek Devam Ediyor

İbrahim Tatlıses, kızlarına destek olmaya devam ettiğini belirtti. Kira yardımlarını gönderdiğini ve Urfa'daki arazisini müteahhide vereceğini ifade eden Tatlıses, her bir kızına beşer ev vereceğini açıkladı. Toplamda 100 daire çıkarabileceğini belirten Tatlıses, ailesine olan bağlılığını vurguladı.

Torun İle İlişkisi: "Bu Saatten Sonra Olabilir"

İbrahim Tatlıses'e torunuyla olan ilişkisi sorulduğunda ise Tatlıses, "Torunumla aramda bir sorun yok ama bu saatten sonra olabilir" yanıtını verdi.

İbrahim Tatlıses'in torunuyla yaşadığı hukuki mücadele ve oğlu Ahmet Tatlıses'e yönelik sert çıkışı, sanat dünyasında geniş yankı uyandırdı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.