Kuvvetli Sağanak Yağışlara Dikkat! Sağanak Yağış Geliyor..

Kuvvetli Sağanak Yağışlara Dikkat! Sağanak Yağış Geliyor..

Meteoroloji genel müdürlüğü hava durumu hakkında bilgi verdi. Alınan bilgiye göre Meteoroloji'nin son hava durumu raporunu paylaştı. İşte haberin tüm detayları...

Meteoroloji genel müdürlüğü hava durumu hakkında açıklama yaptı. Meteoroloji genel müdürlüğünden alınan bilgiye göre Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın ve Karabük çevrelerinde yer yer kuvvetli sağanak yağış etkili olacak. Yağışlar bazı bölgelerde etkili olacak.

Yağışlı Havalar Etkili Olacak

Meteoroloji genel müdürlüğü yağışlı havalara karşı vatandaşı uyardı. İstanbul'da da yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. Bunun ile birlikte Marmara’nın doğusu, İç Ege, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz (Sinop dışında), Kırklareli, Osmaniye, Artvin, Kars ve Ardahan çevreleri, Adana’nın kuzey, Kahramanmaraş’ın batı, Hatay’ın kıyı, Trabzon ve Rize'nin iç kesimleri gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Ayrıca Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın ve Karabük çevrelerinde ise yağışlar etkisini artırarak devam edecek. Yağışların, Sakarya, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın ve Karabük çevrelerinde etkisini artıracağı yönünde uyarılarda bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü vatandaşları olası sel felaketine karşı da uyardı.