Akın Akınözü Resmen Açıkladı.. Ünlü Oyuncu Hangi Projeyi Kabul Etme Kararı Aldı?

Akın Akınözü Resmen Açıkladı.. Ünlü Oyuncu Hangi Projeyi Kabul Etme Kararı Aldı?

Hercai içinde dizi ile çok iyi bir çıkış yakalayan ünlü oyuncu Akın Akınözü kariyeri hakkında açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncunun hayranları ise Akın Akınözü'nün hangi projeye kabul edeceğini merak ediyor. işte haberin detayları..

Geçtiğimiz günlerde kameralara takılan ünlü oyuncu Akın Akınözü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kariyeri hakkında açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu en son ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Hercai isimli dizide çok iyi bir çıkış yakalayarak kariyerinde önemli bir yer edindi. Bunun ardından ünlü oyuncunun hayranları ise Akın Akınözü'nün bundan sonra hangi projeye evet diyeceğini merak ile bekliyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Akın Akınözü kariyeri hakkında açıklamalarda bulunarak hayranlarının merakını giderdi. Kendisine bir takım teklifler geldiğini söyleyen ünlü oyuncu şu an için gelen teklifleri değerlendirdiğini fakat yurt dışından gelecek olan tekliflere de açık olduğuna dair sinyal verdi. Yani ünlü oyuncu yurt dışından kendisine herhangi bir teklif gelince değerlendirmeye alacağını belirtti.

Kariyer açıklamasının ardından hayranlarına da teşekkürlerini ileten ünlü oyuncu Akın Akınözü özellikle yurt dışında birçok hayranı olduğunu ve kendisine gösterilen ilgiden dolayı memnun olduğunu dile getirdi. Ünlü oyuncunun bu açıklamalarının ardından Akın Akınözü'nün hangi projeye evet diyeceği daha da merak söz konusu oldu.