Alina Boz Bomba Gibi Gelecek! Ünlü Oyuncu Hangi Projeye Evet Dedi?

Alina Boz Bomba Gibi Gelecek! Ünlü Oyuncu Hangi Projeye Evet Dedi?

Kariyerinde çok başarılı projelere imza atan Alina Boz gündeme bomba gibi düştü. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu yeni projede rol almaya hazırlanıyor. İşte haberin tüm detayları...

Alina Boz, hem mütevazi kişiliği hem yetenekleri hem de güzelliği ile ön plana çıkmayı başardı. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu hem yeteneği hem de sergilediği performansı ile yapımcıların yeni gözdesi oldu.

Alina Boz Yeni Projesi İle Hayranlarının Yüzünü Güldürdü..

Alina Boz henüz yeni bir dizi için anlaşma sağlamasa da alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun yakın zamanda ekranlarda olacağı söyleniyor. Disney Plus ile anlaştığı bilinen oyuncu için anlaşma sağlandığı yönünde iddialar ortaya atıldı. Bunun ile birlikte Disney Plus’un genç yüzlerinden birisi olan Alina Boz, yeteneği dışında güzelliği ile de ön plana çıkan kadın oyuncular arasında yer alıyor. Ayrıca sempatik kişiliği ile milyonların kalbini kazanan ünlü oyuncu Alina Boz, Paramparça dizisindeki Hazal karakteri ile büyük çıkış yakaladı. Bunun ardından Elimi Bırakma’da ise Azra karakterine hayat verdi. En son Maraşlı dizisinde Mahur olarak izleyicilerin karşısına çıkan ünlü oyuncu, Aşk 101 isimli Netflix dizisinde de Eda karakteri ile çok büyük bir çıkış yakaladı. Bundan dolayı ünlü oyuncunun yeni sezonda hangi projede olacağı ise şimdiden merak söz konusu oldu.