Birce Akalay'dan Şok İtiraf! Ünlü Oyuncu Resmen Açıkladı..

Birce Akalay'dan Şok İtiraf! Ünlü Oyuncu Resmen Açıkladı..

Son dönemde adından çokça bahsettiren ünlü oyuncu Birce Akalay verdiği bir röportajda çok edici bir gerçeği açıkladı. işte haberin detayları...

Netflix ekranlarında izleyiciler ile buluşan mezarlık ve Kuş uçuşu isimli dizinin başrollerinde yer alan ünlü isim Birce Akalay gündeme bomba gibi düştü. Alınan bilgiler neticesinde ünlü isim kariyeri hakkında da açıklamalarda bulundu.

Son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan ünlü isim Birce Akalay en son netflix ekranlarında izleyiciler ile buluşan mezarlık ve Kuş uçuşu isimli dizinin başrollerinde yer alarak çok iyi bir performans sergiledi. 2 projede de çok iyi bir başarı elde eden ünlü isim Birce Akalay hayranlarından da tam not almayı başardı. Bunun ardından adından çok çokça söz ettiren Birce Akalay verdiği bir röportajda seneler öncesinde yayın hayatına başlayan Yer Gök Aşk isimli dizi hakkında konuştu. Birce Akalay bu dizide Aslında Havva'nın kardeşi olan role Hayat vereceğini fakat kendisinin Havva rolünü çok istediğini dile getirdi. Bundan dolayı deneme çekimlerinde hava karakterinden çok iyi bir performans çıkararak o karakteri aldığını açıkladı.