Buse Varol Kaynanasına Resmen Savaş Açtı! Alişan Resmen Çıldırdı..

Buse Varol Kaynanasına Resmen Savaş Açtı! Alişan Resmen Çıldırdı..

Buse Varol, dikkatleri üzerine çekecek bir hamlede bulundu. Affetmek üzerine sorulan soruyu öyle bir yanıtladı ki akıllara Suzan Tektaş geldi. İşte güncel gelişmeler ve Alişan'ın annesi hakkında söylenenlerden sonraki tepkisi haberimizde yer aldı. Son zamanlara damgasını vuracak hamle haberimizde...

Buse Varol, son zamanlarda yaptığı açıklama ile adından söz ettirmekte. Ünlü isim, öyle bir şekilde gündeme geldi ki herkes şok oldu kaldı. Çünkü kayınvalidesi Suzan Tektaş'ı hedef aldığı düşünülüyor. Gündemde bomba etkisi yaratacak gelişmeler ve dahası haberimizde olacak.

Kayınvalidesine Gönderme mi Yaptı?

Buse Varol'un kayınvalidesine gönderme yaptığı iddia edildi. Bu gelişme ile birlikte açıklamaları çok konuşuldu. Affeden bir insan olup olmadığı sorulunca şu yanıtı verdi: ‘Affetmek Allah’a mahsustur. Ancak benim iyi niyetimi suistimal eden kişilerden uzaklaşmayı tercih ederim. Tekrar eskisi gibi olmam pek mümkün değil’.

Alişan Ne Dedi?

Alişan ise annesi Suzan Tektaş hakkında bu tarz açıklamalarda yapan eşi Buse Varol'a bir şey söyledi mi merak ediliyor. İkilinin arasının bozuk olmasından ötürü Alişan'ın tarafsız şekilde ortada durduğu belirtiliyor. Bakalım yakın zamanda iki taraftan biri yeni açıklama yaparak gündeme gelecek mi göreceğiz.