Demet Özdemir Koronavirüse Yakalandı! Ünlü Oyuncunun Sağlık Durumu Nasıl?

Demet Özdemir Koronavirüse Yakalandı! Ünlü Oyuncunun Sağlık Durumu Nasıl?

Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Demet Özdemir koronavirüse yakalandı. Bunun ardından Demet Özdemir hayranları ise ünlü oyuncunun sağlık durumuna merak ediyor ve işte haberin detayları...

Rol aldığı projeler ile dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi Başaran ünlü oyuncu Demet Özdemir özellikle erkenci kuş isimli romantik komedi dizisinde kariyer merdiveninde çok iyi bir çıkış yakaladı. Erkenci kuş isimli dizide Can Yaman ile başrolü paylaşan Demet Özdemir son zamanlarda magazin gündemine bomba gibi düşüyor.

Son zamanlarda Oğuzhan Koç ile ilişki yaşayarak gündeme gelen ünlü oyuncu Demet Özdemir gerek güzelliği gerek ise yeteneği ile dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başaran bir isim oldu. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Demet Özdemir Disney Plus ile de anlaşma sağlayarak Dünya ile benim aramda dizisinin çekimlerine de katıldı. Çalışmalar ile birlikte bir türlü tatil yapamayan ünlü oyuncu Demet Özdemir nişan sonrası gittiği tatilin ardından koronavirüse yakalandı. Ünlü oyuncu sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile koronavirüs'e yakalandığını söyledi ve hayranlarına teşekkürlerini ileterek iyileşmekte olduğunu ifade etti. Ünlü oyuncunun bu paylaşımın ardından hayranları da rahat bir nefes aldı.