Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programında Stüdyoda Yer Yerinden Oynadı! Türkiye Meryem’i Konuşuyor!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programında Stüdyoda Yer Yerinden Oynadı! Türkiye Meryem’i Konuşuyor!

Show TV ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında Meryem mağdur olduğunu söylese de canlı yayına katılan kişiler bu iddiaları adeta çürüttü. Didem Arslan Yılmaz, Meryem’in birçok kişiyi dolandırdığına dair ifadelerin olduğunu aksetti. İşte haberin tüm detayları…

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan Meryem, kimseyi dolandırmadığını, mağdur olduğunu savunuyor. Sahte gelin olmak ile suçlanan Meryem, ailesi ile yüzleşti. Didem Arslan Yılmaz ise Meryem’in dolandırıcı olduğuna dair güçlü iddiaların olduğunu ifade etti. Bunun üzerine Saniye ve Kadir Karataş canlı yayına katılarak Meryem’in kendisini dolandırdığını ifade etti. Saniye Karataş, Meryem’in çocuğuna baktığını ve kendilerini dolandırdığını anlattı. Kadir Karataş ise çocuğun velisi olarak bile kendilerinin görüldüğünü aksetti.

Meryem dolandırıcılık iddialarını reddetti

Canlı yayına katılan Saniye ve Kadir Karataş, Meryem’in çocuğuna bakıp tüm okul masraflarını karşıladıklarını dile getirdi. Meryem’in sürekli çocuğuna bir şeyler aldırdığını ve parayı geri vermediğini ifade etti. Okul masraflarını da kendilerinin karşıladığını söyleyen Saniye ve Kadir Karataş’ın iddialarına Meryem’den cevap gecikmedi. Meryem iddiaları kabul etmediğini ve kimseyi dolandırmadığını dile getirdi. Bunun ardından ev sahibi İsmail Bey, kendisine bin 500 TL borcu olduğunu söyledi. Meryem ise kimseyi dolandırmadığını, elinde olmadığı için borçlu olduğunu savundu. Canlı yayına telefon aracılığı ile katılan Döndü Batmaz, Meryem’in kocasını dolandırdığını savundu. Bunun ardından Meryem, bu kişilerin para ile tutulduğunu iddia etti.

Meryem yeni ‘Melisay’ mı oluyor?

Didem Arslan Yılmaz’ın programına bağlanan Döndü Batmaz, Meryem’in eşi ile instagram üzerinden tanıştığını ifade etti. Ardından eşine bilezik aldırdığını ve eşi ile yuvasını dağıtmak için uğraştığını söyledi. Bunun ardından göz yaşlarına hâkim olamayan Meryem, Döndü Batmaz’ı tanımadığını ve eşi ile iletişime geçmediğini savundu. Bunun ardından Didem Arslan Yılmaz, bu olayın peşini bırakmayacağını söylüyor. Dolandırılan kişilerin listesini çıkardıklarını söyleyen sunucu Didem Arslan Yılmaz, mağdur listesini yayınladı. Meryem ile sevgili olduğunu söyleyen Özkan, kendisine beyaz eşya aldırdığını dile getirdi. Meryem’in çocuğunun kendisinden olmadığını söyleyerek eşyaları aldırdıktan bir ay sonra kendisinden ayrıldığını savundu. Özkan, Meryem’in eşyaları sattığını ifade etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.