Dünyanın En Güzel Kadın Türk Oyuncusu Bakın Kim Oldu? Erçel ve Özdemir Kıyasıya Yarıştı!

Dünyanın En Güzel Kadın Türk Oyuncusu Bakın Kim Oldu? Erçel ve Özdemir Kıyasıya Yarıştı!

Son dönemde Türk dizileri dünyanın pek çok ülkesinde de izleniyor. Peki ama bunu istinaden en güzel Türk oyuncu hangisi oldu işte haberin detayları...

Yapılan araştırmaları göre düzenlenen anketler araştırmalar sonunda sonuç verdi ve dünyanın pek çok ülkesinde Türk oyuncular merak ile takip edildi. Alınan bilgiler neticesinde netflix ve Disney Plus gibi dijital platformların yaygınlaşması ile birlikte Türk oyuncular da dünyanın dört bir yanında tanınmaya devam ediyor. İngiltere'de yapılan araştırmalara göre Türk oyuncular arasında en çok kimin dikkat çektiği de ortaya çıktı.
En güzel Türk kadın kategorisinde ise birbirinden ünlü ve popüler oyuncular ankete dahil oldular. Listenin 1 sırasında sen çal kapımı dizisinde rol alan ünlü oyuncu Hande erçel ilk sırada yer aldı. Bunun ile birlikte Listenin ikinci ismi de yine şaşırtmadı ve erkenci kuş isimli dizide kariyerinde çok iyi bir sıçrama yaşayan Demet Özdemir oldu. Aynı şekilde en güzel Türk kadın oyuncu kategorisinde 3 sırada ise Elçin Sangu yer aldı. Alınan bilgiler neticesinde son dönemde adından sıkça bahsedilen Özge Gürel yine Listenin 4. sırasında yer alırken Ebru Şahin 5., Burcu Biricik 6., Özge törer 7., Aslı Tandoğan 8., Öykü Karayel 9. ve Beren Saat 10. sırada yer aldı.