Ebru Şahin Olay Oldu! Takipçileri Adeta Birbirine Girdi..

Ebru Şahin Olay Oldu! Takipçileri Adeta Birbirine Girdi..

Magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü isim Ebru Şahin bu defa evliliğinde tercih ettiği gelinliği ile adeta olay oldu. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun tercih ettiği gelinlik gündeme bomba gibi düştü. işte haberin Tüm detayları...

Son dönemde adından sıkça bahsettiren ünlü oyuncu Ebru Şahin Cedi Osman ile evlenerek hayatını birleştirdi. Bunun ardından ünlü oyuncunun nikahında giydiği gelinlik ise sosyal medyada adeta Gündem oldu. Kimi hayranları Ebru Şahin'in çok güzel bir gelinlik seçtiğini söylese de kimi hayranları ise Ebru Şahin'in iki tane gelinlik giydiğini ve ikisinin de yakışmadığını dile getirdi. Bu açıklama ile birlikte hayranları arasında da çatış ma gündeme geldi.

Ebru Şahin'in gelinliği çok güzel taşıdığını söyleyen hayranları bunun bir tercih meselesi olduğunu her fırsatta dile getirse de kimi sosyal medya takipçileri ise böylesine özel bir günde Ebru Şahin'in kendisine yakışmayan bir gelinlik tercih ettiğini dile getirdi. Bunun ardından Ebru Şahin'in gelinliği olay olurken hayranları ise adeta sosyal medyada iki gruba ayrıldı. Son dönemde adından çokça söz ettiren Ebru Şahin ise sosyal medyadan paylaşımlar yaparak düğüne dair fotoğrafları hayranları ile paylaştı. Peki Ama sizler Ebru Şahin'in gelinliğini nasıl buldunuz?