Ebru Şahin Yine Akılları Başlardan Aldı! Hayranları Adeta Çıldırdı..

Ebru Şahin Yine Akılları Başlardan Aldı! Hayranları Adeta Çıldırdı..

Destan isimli dizi ile adından çokça bahsettiren ünlü oyuncu Ebru Şahin alınan bilgiler neticesinde verdiği pozlar ile de gündem olmaya devam ediyor ve işte haberin detayları...

ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşan destan isimli dizi ile çok iyi bir çıkış yakalayan ünlü oyuncu Ebru Şahin kariyerinde de ciddi derecede bir sıçrama yaşadı. Destan dizisinde bambaşka bir karakter ile izleyicilerin karşısına çıkan Ebru Şahin projede Akkız karakterine hayat veriyor. Yeteneği dışında ünlü oyuncu güzelliği ve özel hayatı ile de ön planda olmaya devam ediyor.

Son dönemde adından çokça bahsettiren ünlü oyuncu Ebru Şahin Geçtiğimiz günlerde Cedi Osman ile evlenerek gündeme bomba gibi düşmüştü. Bunun ile birlikte ünlü oyuncunun gelinliği de sosyal medyada adeta gündem söz konusu oldu. Düğünün ardından Cedi Osman'ın memleketinde yapılan nikahın ardından Çeşme'de de bir düğün daha yapıldı. Ünlü oyuncunun giydiği gelinlikler ise eleştiri odağı oldu. Gelinliği dışında giydikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran ünlü oyuncu en son yaptığı bikinili fotoğraf paylaşımı ile kısa sürede hayranlarından birçok beğeni ve yorum aldı.