Eda Ece Makyajsız Hali İle Viral Oldu.. Yok Böyle Güzellik!

Eda Ece Makyajsız Hali İle Viral Oldu.. Yok Böyle Güzellik!

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan yasak Elma dizisinin yıldızı Eda Ece gündeme bomba gibi düştü. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu makyajsız hali ile de çok tutuldu. Işte haberin tüm detayları...

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan ve yayınlandığı günden bu yana reyting rekorlarına imza atan yasak elma isimli dizi konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yapım oldu. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde yasak elma isimli dizide Yıldız karakterini hayat veren Eda Ece ise gündem olmaya devam ediyor.

Güzelliği Yok Artık Dedirtti!

Yasak elma dizisinde rol aldığı karakter ile de çok sevilen ünlü oyuncu Eda Ece özel hayatı ile de ilgi çekmeye devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde sosyal medyayı çok sık kullanan ünlü oyuncu doğal halini de hayranları ile paylaşarak takipçilerinden tam not almayı başardı. Yeteneği dışında güzelliği ile de ön plana çıkan ünlü oyuncu Eda Ece doğal hali ile de adeta viral oldu. Eda Ece'nin çok güzel olduğunu söyleyen hayranları ise ünlü oyuncuya övgüler yağdırmayı sürdürdü. Kimi hayranları ise Eda Ece'nin makyajı halinden çok makyajsız halinin daha güzel olduğunu söyledi.