Fahriye Evcen, Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinden Ayrıldı! Bu Ayrılığın Gerçek Nedeni Ortaya Çıktı..

Fahriye Evcen, Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinden Ayrıldı! Bu Ayrılığın Gerçek Nedeni Ortaya Çıktı..

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen uzun bir sürenin ardından ekranlara tekrardan dönme kararı aldı. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ile ekranları tekrardan dönen ünlü oyuncu daha sonra kadrodan ayrıldı. İşte haberin tüm detayları...

Yayınlandığı gündem bu yana çok iyi sonuçlar elde eden Alparslan Büyük Selçuklu dizisi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Alınan bilgiye göre dizi konusu dışında oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yapım oldu. Fakat yeni sezon onayı alan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden bir başrol oyuncusu ayrıldı ve bu ayrılık herkesi şaşkına çevirdi.

Fahriye Evcen Resmen Veda Etti

Dört senenin ardından ekranlara tekrardan dönme kararı alan ünlü oyuncu Fahri Evcen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ile gündem oldu. Akça Hatun karakterine hayat veren ünlü oyuncu daha sonra Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılma kararı alarak gündeme bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in bu diziden neden ayrıldığı da ortaya çıktı. Tek sezonluk olan anlaşmasını yenilemeyen oyuncunun çok yorulduğu için diziden ayrılma kararı aldığına dair iddialar ortaya atıldı. Fakat ünlü oyuncunun 2 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.