Gülsim Ali İlhan İlk Defa Konuştu.. Gönül Dağı Dizisinde Ayrılma Nedenini Açıkladı

Gülsim Ali İlhan İlk Defa Konuştu.. Gönül Dağı Dizisinde Ayrılma Nedenini Açıkladı

Gönül Dağı dizisinden ayrılan Gülsim Ali İlhan, birçok hayranını da üzdü. Bunun ile birlikte Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekimleri yapılan diziden ayrılan ünlü oyuncu iki sezon boyunca güzel anlar yaşadı. İşte haberin tüm detayları...

Berk Atan ile birlikte Gönül Dağı dizisinin başrolünde yer alan ve Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali İlhan, gündeme bomba gibi düştü. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu gülsim Ali İlhan İstanbul'daki yaşantısına dönmenin mutluluğunu da yaşıyor. Ayrıca 2 sezon boyunca Gönül Dağı isimli dizide çok eğlenceli vakit geçirdiğini de söyledi.

Gülsim Ali İlhan İstanbul'daki Hayatına Döndü..

Gönül Dağı isimli diziden ayrıldıktan sonra açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu Gülsüm Ali İlhan dilek karakterinin çok sevildiğini dile getirdi. Bunun ile birlikte reytinglerde sürekli birincilik elde ettiklerini sözlerine ekleyen ünlü oyuncu çok eğlenceli vakit geçirdiğini de söyledi. Bunun ile birlikte Gülsüm Ali İlhan'ın dizinin çekildiği yerden sıkıldığı ve İstanbul'daki hayatına dönmek istediği için diziden ayrıldığı iddia ediliyor. Fakat gülsim Ali İlhan ise Dilek karakterinin dizideki hayatının bittiğinden dolayı kadrodan ayrıldığını söylüyor. “Hikaye gereği öyle bir yol aldık, herkesin yolu açık olsun" diyerek ilk defa Gönül Dağı isimli diziden neden ayrıldığını söyledi. Ünlü oyuncu Gülsüm Ali İlhan'ın hayranları ise yetenekli oyuncunun ne zaman farklı bir proje ile ekranlara döneceğini merak ediyor.